"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 55-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 желтоқсанда № 4442 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4062 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 11 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"16 345 632" сандары "16 357 632" сандарымен ауыстырылсын;
"2 636 010" сандары "2 648 010" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"16 628 521" сандары "16 640 521" сандарымен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы Ө. Ботаев
Жамбыл аудандық
мәслихат хатшысы м. а. Т. Әбдібеков
Жамбыл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 05 желтоқсандағы
№ 55-2 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 34-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
сомасы, мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 34-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 28 ноября 2019 года № 55-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 декабря 2019 года № 4442
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 34-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4062, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "16 345 632" заменить цифрами "16 357 632";
цифры "2 636 010" заменить цифрами "2 648 010";
в подпункте 2):
цифры "16 628 521" заменить цифрами "16 640 521";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 настоящего решения.
3. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Жамбылского районного маслихата О. Ботаев
И. о. секретаря
Жамбылского районного маслихата Т. Абдибеков
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
№ 55-2 от 05 декабря 2019 года
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата
№ 34-2 от 21 декабря 2018 года
Бюджет Жамбылского района на 2019 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

205761
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11490
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
22836
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
369
023
Әдістемелік жұмыс
22721
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
30897
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарының күрделі шығыстары
429602
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27925
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2726797
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2023982
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2023982
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
52573
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
31575
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
20998
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
568886
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
345632
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25250
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
11389
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37550
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5770
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
24163
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
54567
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
64565
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
79687
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33977
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

205761
012
Капитальные расходы государственного органа
11490
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22836
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
369
023
Методическая работа
22721
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
30897
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
429602
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
27925
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2726797
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2023982
005
Государственная адресная социальная помощь
2023982
464
Отдел образования района (города областного значения)
52573
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
31575
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
20998
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
568886
002
Программа занятости
345632
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25250
006
Оказание жилищной помощи
11389
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37550
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5770
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24163
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
54567
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
64565
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
79687
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33977
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

19489
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
788
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18912
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
18912
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
212841
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22780
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
10592
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3034
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6226
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
5461
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
6401
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
117000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41347
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27666
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19862
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
4004
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3800
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
49770
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
49770
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
28665
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
12000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9105
12
Көлiк және коммуникация
222321
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9700
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
450
045
Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
9250
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
212621
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
92791

19489
006
Капитальные расходы государственного органа
788
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18912
010
Развитие объектов сельского хозяйства
18912
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
212841
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
22780
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
10592
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3034
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6226
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5461
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
6401
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
117000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
41347
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27666
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19862
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
4004
007
Капитальные расходы государственного органа
3800
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
49770
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
49770
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
28665
013
Разработка схем градостроительного развития территорий района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунков
12000
015
Капитальные расходы государственного органа
9105
12
Транспорт и коммуникации
222321
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9700
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
450
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
9250
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
212621
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
92791

051
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
119830
13
Басқалар
973316
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3905
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3905
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
106256
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6002
026
Аудандық маңзы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
78021
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттіріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22233
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
351763
055
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
3566
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
339341
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
8856
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
139239
076
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2689
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
136550
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
5486
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
5486
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
366667
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
366667
14
Борышқа қызмет көрсету
26
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26

051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
119830
13
Прочие
973316
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3905
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3905
452
Отдел финансов района (города областного значения)
106256
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6002
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организации, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
78021
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
22233
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
351763
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
3566
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
339341
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
8856
464
Отдел образования района (города областного значения)
139239
076
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2689
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
136550
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
5486
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
5486
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
366667
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
366667
14
Обслуживание долга
26
452
Отдел финансов района (города областного значения)
26