"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 мамырдағы № 43-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 мамырда № 4224 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 34-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4212 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4056 болып тіркелген, 2019 жылдың 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"11 249 848" деген сандар "13 201 632" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 889 112" деген сандар "11 840 896" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-3 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 4 мая 2019 года № 43-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 мая 2019 года № 4224
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на оснавании решения Жамбылского областного маслихата от 30 апреля 2019 года № 34-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4212) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-3 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4056, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 9 января 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "11 249 848" заменить цифрами "13 201 632";
цифры "9 889 112" заменить цифрами "11 840 896";
в подпункте 2):

"11 310 775" деген сандар "13 262 559" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "11 310 775" заменить цифрами "13 262 559".
Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

5663159
006
Балаларға қосымша білім беру
276235
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
185986
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
185986
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
137651
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
137651
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
396882
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32594
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
183233
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16650
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
190
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
22327
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
135688
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2140986
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1529700
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1529700
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8643
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8643
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
523130
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
302146
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28765
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5893
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31580
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4242
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
33864
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

5663159
006
Дополнительное образование для детей
276235
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
185986
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
185986
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
137651
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
137651
464
Отдел образования района (города областного значения)
396882
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
32594
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
183233
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
012
Капитальные расходы государственного органа
6000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16650
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
190
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
22327
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
135688
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2140986
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1529700
005
Государственная адресная социальная помощь
1529700
464
Отдел образования района (города областного значения)
8643
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8643
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
523130
002
Программа занятости
302146
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28765
006
Оказание жилищной помощи
5893
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31580
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4242
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33864
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

7861
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
174
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
174
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
160118
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15656
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3621
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
5274
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3693
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3681
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
21342
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
7840
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
99011
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
23275
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16975
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жұмыстары
1500
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
2300
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2500
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11451
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11451
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
43012
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
43012
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16698
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
26314
12
Көлiк және коммуникация
233953
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
38980
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
38980
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
194973
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

7861
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
174
010
Развитие объектов сельского хозяйства
174
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
160118
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15656
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
3621
006
Организация санитарного убоя больных животных
5274
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3693
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3681
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
21342
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
7840
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
99011
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
23275
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16975
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
1500
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2300
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2500
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11451
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11451
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
43012
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
43012
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16698
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
26314
12
Транспорт и коммуникации
233953
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
38980
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
38980
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
194973
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26118
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
26118
08
Бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары
60927
Жуалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 4 мамырдағы
№ 43-2 шешіміне 2 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 36-3 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005 Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру"
008 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты"

452
Отдел финансов района (города областного значения)
26118
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
26118
08
Используемые остатки бюджетных средств
60927
Приложение 2 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 43-2 от 4 мая 2019 года
Приложение 5 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 36-3 от 21 декабря 2018 года
Перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2019 год
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001. "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005. "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
040. "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
013. "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
009. "Обеспечение санитар ии населен ных пунктов"
011. "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
008. "Освещение улиц населенных пунктов"
022. "Капитальные расходы государственного органа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"