"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қазандағы № 52-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 қазанда № 4366 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 қазандағы № 39-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4355 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4056 болып тіркелген, 2019 жылдың 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электронды түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"13 762 216" деген сандар "13 671 379" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 309 230" деген сандар "1 314 730" деген сандармен ауыстырылсын;
"34 818" деген сандар "35 318" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 391 480" деген сандар "12 294 643" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"13 823 143" деген сандар "13 732 306" деген сандармен ауыстырылсын.
3) тармақшада:
"42 057" деген сандар "39 966" деген сандармен ауыстырылсын;
"68 175" деген сандар "66 084" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"-102 984" деген сандар "-100 893" деген сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"102 984" деген сандар "100 893" деген сандармен ауыстырылсын;
"68 175" деген сандар "66 084" деген сандармен ауыстырылсын.
10 тармақта:

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-3 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 23 октября 2019 года № 52-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 октября 2019 года № 4366
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на оснавании решения Жамбылского областного маслихата 17 октября 2019 года № 39-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4355) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-3 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4056, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 9 января 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 762 216" заменить цифрами "13 671 379";
цифры "1 309 230" заменить цифрами "1 314 730";
цифры "34 818" заменить цифрами "35 318";
цифры "12 391 480" заменить цифрами "12 294 643".
в подпункте 2):
цифры "13 823 143" заменить цифрами "13 723 306".
в подпункте 3):
цифры "42 057" заменить цифрами "39 966";
цифры "68 175" заменить цифрами "66 084".
в подпункте 5):
цифры "-102 984" заменить цифрами "-100 893".
в подпункте 6):
цифры "102 984" заменить цифрами "100 893";
цифры "68 175" заменить цифрами "66 084".
в пункте 10:

"23 000" деген сандар "19 908" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "23 000" заменить цифрами "19 908".
Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

274590
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
194256
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
194256
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
111642
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
111642
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
387975
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32594
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
177022
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5910
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16650
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
190
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
22327
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
133082
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2582347
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1936479
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1936479
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8643
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8643
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
552370
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
341393
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28765
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33530
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4242
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
33040
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

274590
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
194256
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
194256
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
111642
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
111642
464
Отдел образования района (города областного значения)
387975
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
32594
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
177022
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
012
Капитальные расходы государственного органа
5910
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16650
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
190
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
22327
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
133082
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2582347
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1936479
005
Государственная адресная социальная помощь
1936479
464
Отдел образования района (города областного значения)
8643
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8643
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
552370
002
Программа занятости
341393
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28765
006
Оказание жилищной помощи
6500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33530
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4242
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33040
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

7861
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
174
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
174
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
179525
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15756
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5115
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
5274
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3693
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1431
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
36405
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
7840
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
104011
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
28375
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17075
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жұмыстары
6500
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
2300
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2500
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
16118
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
16118
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
41713
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
41713
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16631
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
25082
12
Көлiк және коммуникация
246957
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
30559
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
30559
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
216398
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

7861
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
174
010
Развитие объектов сельского хозяйства
174
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
179525
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15756
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
5115
006
Организация санитарного убоя больных животных
5274
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3693
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1431
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
36405
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
7840
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
104011
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
28375
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
17075
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
6500
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2300
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2500
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
16118
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16118
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
41713
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
41713
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16631
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
25082
12
Транспорт и коммуникации
246957
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
30559
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
30559
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
216398
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26118
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
26118
08
Бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары
60927
Жуалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 қазандағы
№ 52-2 шешіміне 2 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 36-3 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005 Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру"
008 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты"

452
Отдел финансов района (города областного значения)
26118
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
26118
08
Используемые остатки бюджетных средств
60927
Приложение 2 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 52-2 от 23 октября 2019 года
Приложение 5 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 36-3 от 21 декабря 2018 года
Перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2019 год
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001. "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005. "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
040. "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
013. "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
009. "Обеспечение санитар ии населен ных пунктов"
011. "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
008. "Освещение улиц населенных пунктов"
022. "Капитальные расходы государственного органа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"