"2019-2021 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №37-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қазандағы № 53-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қарашада № 4389 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қазандағы № 52-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4366 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 37-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4080 болып тіркелген, 2019 жылдың 15 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1) тармақшада:
"428 506" деген сандар "431 285" деген сандармен ауыстырылсын;
"56 966" деген сандар "61 911" деген сандармен ауыстырылсын;
"270" деген сандар "120" деген сандармен ауыстырылсын;
"371 270" деген сандар "369 254" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"439 521" деген сандар "442 300" деген сандармен ауыстырылсын.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) тармақшада:
"3 234" деген сандар "3 251" деген сандармен ауыстырылсын;
"52" деген сандар "35" деген сандармен ауыстырылсын.
1.3 Ақсай ауылдық округі
1) тармақшада:
"144 197" деген сандар "145 631" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 139" деген сандар "5 899" деген сандармен ауыстырылсын;
"28" деген сандар "2" деген сандармен ауыстырылсын;
"139 030" деген сандар "139 740" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"145 448" деген сандар "146 882" деген сандармен ауыстырылсын.
1.4 Боралдай ауылдық округі
1) тармақшада:
"110 956" деген сандар "110 362" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 577" деген сандар "4 027" деген сандармен ауыстырылсын;
"58" деген сандар "14" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Жуалынского Районного маслихата от 26 декабря 2018 года №37-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2019-2021 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 29 октября 2019 года № 53-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 ноября 2019 года № 4389
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жуалынского районного маслихата 23 октября 2019 года № 52-2 "О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4366) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 37-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4080, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан от 15 января 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 Аппарат акима село Б. Момышулы
в подпункте 1):
цифры "428 506" заменить цифрами "431 285";
цифры "56 966" заменить цифрами "61 911";
цифры "270" заменить цифрами "120";
цифры "371 270" заменить цифрами "369 254".
в подпункте 2):
цифры "439 521" заменить цифрами "442 300".
1.2 Актюбинский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "3 234" заменить цифрами "3 251";
цифры "52" заменить цифрами "35".
1.3 Аксайский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "144 197" заменить цифрами "145 631";
цифры "5 139" заменить цифрами "5 899";
цифры "28" заменить цифрами "2";
цифры "139 030" заменить цифрами "139 740".
в подпункте 2):
цифры "145 448" заменить цифрами "146 882".
1.4 Боралдайский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "110 956" заменить цифрами "110 362";
цифры "4 577" заменить цифрами "4 027";
цифры "58" заменить цифрами "14".
в подпункте 2):

"122 870" деген сандар "123 178" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 12 қосымшалары осы шешімнің 1 және 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "122 870" заменить цифрами "123 178".
Приложения 1 и 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 12 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.