"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 56-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 желтоқсанда № 4445 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-3 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 10 декабря 2019 года № 56-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 декабря 2019 года № 4445
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:

1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4056 болып тіркелген, 2019 жылдың 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электронды түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-3 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4056, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 9 января 2019 года) следующие изменения:
Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1 и 2 настоящего решения.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Тыныбеков
Жуалы аудандық
мәслихат хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 36-3 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты Атауы
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
1. КІРІС

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет - ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Жуалынского
районного маслихата Н. Тыныбеков
Секретарь Жуалынского
районного маслихата Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 36-3 от 21 декабря
2018 года
Районный бюджет на 2019 года
Категория
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

134849
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6933
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
6933
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6046295
003
Жалпы білім беру
5769705
006
Балаларға қосымша білім беру
276590
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
194256
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
194256
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
108842
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
108842
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
381750
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32594
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
177022
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5910
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
15955
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
190
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
22327
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
127552
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2484101
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1838479
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1838479
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10215
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10215
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
550607
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
335193
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32078
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

134849
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6933
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
6933
464
Отдел образования района (города областного значения)
6046295
003
Общеобразовательное обучение
5769705
006
Дополнительное образование для детей
276590
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
194256
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
194256
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
108842
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
108842
464
Отдел образования района (города областного значения)
381750
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
32594
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
177022
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
012
Капитальные расходы государственного органа
5910
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15955
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
190
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
22327
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
127552
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2484101
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1838479
005
Государственная адресная социальная помощь
1838479
464
Отдел образования района (города областного значения)
10215
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10215
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
550607
002
Программа занятости
335193
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32078
006
Оказание жилищной помощи
6500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

254016
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
27732
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19871
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7861
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
180291
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15756
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4918
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
5274
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3852
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
740
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
36900
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
7840
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
105011
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
28175
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18275
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жұмыстары
32
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
7368
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2500
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
17818
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
17818
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
42113
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
42113
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17031
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
25082
12
Көлiк және коммуникация
225900
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
30202
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
30202
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

254016
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
27732
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19871
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7861
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
180291
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15756
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
4918
006
Организация санитарного убоя больных животных
5274
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3852
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
740
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
36900
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
7840
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
105011
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
28175
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18275
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
32
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
7368
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2500
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
17818
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
17818
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
42113
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
42113
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17031
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
25082
12
Транспорт и коммуникации
225900
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
30202
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
30202
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26118
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
26118
08
Бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары
60927
Жуалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 56-2 шешіміне 2 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 36-3 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005 Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру"
008 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты"
19398

452
Отдел финансов района (города областного значения)
26118
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
26118
08
Используемые остатки бюджетных средств
60927
Приложение 2 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 56-2 от 10 декабря
2019 года
Приложение 5 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 36-3 от 21 декабря
2018 года
Перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2019 год
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001. "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005. "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
040. "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
013. "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
009. "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011. "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
008. "Освещение улиц населенных пунктов"
022. "Капитальные расходы государственного органа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
19800