"Қордай аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 2 сәуірдегі №28-8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық маслихатының 2019 жылғы 5 наурыздағы № 46-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 наурызда № 4138 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Қордай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қордай аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 28-8 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2200 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 мамырда "Қордай шамшырағы" – "Кордайский маяк" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қордай аудандық мәслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына және Қордай аудандық мәслихат аппаратының бас маман заңгері Д. Аширбековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Г. Джинлир
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Нұрсипатов

О признании утратившим силу решение Кордайского районного маслихата от 2 апреля 2014 года № 28-8 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Кордайского районного маслихата"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 5 марта 2019 года № 46-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 марта 2019 года № 4138
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кордайского районного маслихата от 2 апреля 2014 года № 28-8 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Кордайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2200, опубликовано в районной газете "Қордай шамшырағы" – "Кордайский маяк" от 7 мая 2014 года).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса и на главного специалиста юриста аппарата Кордайского районного маслихата Д. Аширбекова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата Г. Джинлир
Секретарь районного маслихата Р. Нұрсипатов