"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 42-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қазандағы № 57-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 қазанда № 4361 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Қордай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 42-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4058 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 9 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"20 679 382" сандары "20 861 076" сандарымен ауыстырылсын;
"2 167 114" сандары "2 206 299" сандарымен ауыстырылсын;
"18 382 709" сандары "18 525 218" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 42-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 22 октября 2019 года № 57-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 октября 2019 года № 4361
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 42-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4058, опубликовано 9 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "20 679 382" заменить цифрами "20 861 076";
цифры "2 167 114" заменить цифрами "2 206 299";
цифры "18 382 709" заменить цифрами "18 525 218";
в подпункте 1):

"20 954 695" сандары "21 136 389" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қордай аудандық мәслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "20 954 695" заменить цифрами "21 136 389";
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кордайского районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.

1373873
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9422678
003
Жалпы білім беру
8962389
006
Балаларға қосымша білім беру
460289
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
180919
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
180919
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
62050
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
62050
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1759570
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38007
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
333016
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3258
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
110
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
32258
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
191
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
25718
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
352233
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
974779
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2916656
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2067900
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2067900
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1551
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1551
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
733683
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
417466
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
62961
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1678
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

1373873
464
Отдел образования района (города областного значения)
9422678
003
Общеобразовательное обучение
8962389
006
Дополнительное образование для детей
460289
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
180919
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
180919
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
62050
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
62050
464
Отдел образования района (города областного значения)
1759570
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
38007
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
333016
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3258
012
Капитальные расходы государственного органа
110
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
32258
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
191
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
25718
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
352233
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
974779
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2916656
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2067900
005
Государственная адресная социальная помощь
2067900
464
Отдел образования района (города областного значения)
1551
030
Содержание ребенка (детей) переданного патронатным воспитателям
1551
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
733683
002
Программа занятости
417466
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
62961
006
Оказание жилищной помощи
1678
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

57174
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8620
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
71515
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
52150
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
62119
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
111522
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33590
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12900
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
464
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
54118
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
500
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
404
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9546
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
2000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1787158
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
640
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
640
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
344370
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
344370
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1214980
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
237233
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
921387
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
56360
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
103280
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
103280
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

57174
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8620
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71515
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
52150
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
62119
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
111522
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33590
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12900
021
Капитальные расходы государственных органов
464
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
54118
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
500
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
404
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
9546
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2000
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1787158
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
640
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
640
464
Отдел образования района (города областного значения)
344370
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
344370
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1214980
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
237233
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
921387
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
56360
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
103280
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
103280
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)