"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 42-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 61-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 4454 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Қордай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 42-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4058 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 9 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 42-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 18 декабря 2019 года № 61-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 декабря 2019 года № 4454
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 42-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4058, опубликовано 9 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

"20 734 726" сандары "20 863 041" сандарымен ауыстырылсын;
"2 186 331" сандары "2 236 331" сандарымен ауыстырылсын;
"18 398 869" сандары "18 477 184" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"21 010 039" сандары "21 138 354" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 қосымшалары осы шешімнің 1 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қордай аудандық мәслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "20 734 726" заменить цифрами "20 863 041";
цифры "2 186 331" заменить цифрами "2 236 331";
цифры "18 398 869" заменить цифрами "18 477 184";
в подпункте 2):
цифры "21 010 039" заменить цифрами "21 138 354";
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кордайского районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.

1765
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1765
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
735331
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
417466
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
64766
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1678
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
57037
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8735
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
71515
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
52115
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
62019
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
111303
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33590
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12900
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
464
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
54118
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
447
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
404
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9380
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
2000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1794968
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
640
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
640
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
344370
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
344370
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

1765
030
Содержание ребенка (детей) переданного патронатным воспитателям
1765
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
735331
002
Программа занятости
417466
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
64766
006
Оказание жилищной помощи
1678
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
57037
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8735
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71515
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
52115
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
62019
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
111303
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33590
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12900
021
Капитальные расходы государственных органов
464
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
54118
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
447
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
404
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
9380
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2000
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1794968
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
640
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
640
464
Отдел образования района (города областного значения)
344370
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
344370
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

113253
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
58145
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық облыстық маңызы бар қаланың, кенттердің және өзгеде ауылдық елді мекендердің бас жоспарын әзірлеу
53290
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1818
12
Көлiк және коммуникация
725246
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
715584
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
343470
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
78311
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
293803
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9662
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
9662
13
Басқалар
284619
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2769
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2769
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
208947
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3065
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
180143
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25739
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72903
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
72903
14
Борышқа қызмет көрсету
55
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлім
55
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
55
15
Трансферттер
911109
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
911109
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
163
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттің ағымды нысаналы трансферттер

113253
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
58145
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
53290
015
Капитальные расходы государственного органа
1818
12
Транспорт и коммуникации
725246
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
715584
022
Развитие транспортной инфраструктуры
343470
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
78311
051
Реализация приоритетных пректов транспортной инфраструктуры
293803
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9662
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
9662
13
Прочие
284619
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2769
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2769
452
Отдел финансов района (города областного значения)
208947
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3065
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
180143
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
25739
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72903
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
72903
14
Обслуживание долга
55
452
Отдел финансов района (города областного значения)
55
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
55
15
Трансферты
911109
452
Отдел финансов района (города областного значения)
911109
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
163
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства