Ноғайбай ауылдық округі Ноғайбай ауылындағы көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Ноғайбай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 6 тамыздағы № 26 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 тамызда № 4317 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы онамастика комиссиясының 2017 жылғы 29 наурыздағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ноғайбай ауылдық округі Ноғайбай ауылындағы Первомайская көшесінің атауы "Мамыр" деп өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ноғайбай ауылдық округі әкімінің бас маман қаржы агенті М. Нусиповаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ноғайбай ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы М. Ильясбеков

О переименовании улицы села Ногайбай Ногайбайского сельского округа
Решение акима Ногайбайского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 6 августа 2019 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 августа 2019 года № 4317
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казакстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения онамастической комиссии при акимате Жамбылской области от 29 марта 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Первомайская села Ногайбай Ногайбайского сельского округа на "Мамыр".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста финансового агента аппарата акима Ногайбайского сельского округа М. Нусипову.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Ногайбайского сельского округа
М. Ильясбеков