"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 44-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 наурызда № 4160 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 32-5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4150 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 39-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4060 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 9 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"12 014 346" сандары "12 158 369" сандарымен ауыстырылсын;
"1 428 500" сандары "1 425 167" сандарымен ауыстырылсын;
"7 650" сандары "10 983" сандарымен ауыстырылсын;
"10 531 836" сандары "10 676 369" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"12 014 346" сандары "12 234 339" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-19 916" сандары "-95 886" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"19 916" сандары "95 886" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №39-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 28 марта 2019 года № 44-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 марта 2019 года № 4160
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 19 марта 2019 года № 32-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4150) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 39-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4060, опубликовано 9 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "12 014 346" заменить цифрами "12 158 369";
цифры "1 428 500" заменить цифрами "1 425 167";
цифры "7 650" заменить цифрами "10 983";
цифры "10 531 836" заменить цифрами "10 676 369";
в подпункте 2):
цифры "12 014346" заменить цифрами "12 234 339";
в подпункте 5):
цифры "-19 916" заменить цифрами "-95 886";
в подпункте 6):
цифры "19 916" заменить цифрами "95 886";

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "75 970" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "75 970".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.

167936
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
167936
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
470894
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
470894
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
467210
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37686
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
150000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21444
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
34642
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
206806
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16632
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
772866
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
220500
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
220500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14934
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1343
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
13591
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
482034
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
276851
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38802
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8995
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20000
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
55420
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53766
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

167936
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
167936
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
470894
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
470894
464
Отдел образования района (города областного значения)
467210
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
37686
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
150000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21444
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
34642
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
206806
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
16632
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
772866
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
220500
005
Государственная адресная социальная помощь
220500
464
Отдел образования района (города областного значения)
14934
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1343
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа
13591
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
482034
002
Программа занятости
276851
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28000
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38802
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8995
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
55420
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53766
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)