2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 шілдедегі № 266 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 шілдеде № 4296 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 25 июля 2019 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 июля 2019 года № 4296
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Меркі ауданында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын және ата-ананың төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2019 жылдың 24 сәуірінде бекітілген № 129 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4206 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 24 маусымында жарияланған) қаулының күші жойылсын.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год в Меркенском районе согласно приложению, к настояшему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Меркенского района от 24 апреля 2019 года № 129 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4206, опубликовано 24 июня 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

3. "Меркі ауданы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Меркі ауданы әкімінің орынбасары Қасым Марат Жарылқасынұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Өмірбек
Меркі ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "25" шілдегі
№ 266 қаулысына қосымша
2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы және ата-ананың төлемақысының мөлшері
Атауы
Мектепке дейін тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата – ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
Шағын орталықтар

3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата Меркенского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Меркенского района Касым Марат Жарылкасынулы.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Умирбек
Приложение к постановлению
акимата Меркенского района
№ 266 от "25" июля 2019 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год
Наименование
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество воспитаников
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника
Государственные дошкольные организации
Миницентры