"2019-2021 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 40-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық маслихатының 2019 жылғы 29 шілдедегі № 51-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 шілдеде № 4305 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылдың 23 шілдесіндегі № 50-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4294 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 40-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4081 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 18 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Ақтоған ауылдық округі:
1) тармақшада:
"74 431" сандары "47 038" сандарымен ауыстырылсын;
"63 349" сандары "39 801" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"74 910" сандары "47 517" сандарымен ауыстырылсын;
1.2 Жамбыл ауылдық округі:
1) тармақшада:
"191 795" сандары "208 937" сандарымен ауыстырылсын;
"28 756" сандары "31 756" сандарымен ауыстырылсын;
"136 500" сандары "176 979" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"196 901" сандары "210 181" сандарымен ауыстырылсын;
1.3 Меркі ауылдық округі:
1) тармақшада:
"349 720" сандары "404 162" сандарымен ауыстырылсын;
"57 958" сандары "82 827" сандарымен ауыстырылсын;
"258 227" сандары "321 032" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"361 262" сандары "419 566" сандарымен ауыстырылсын;
1.4 Сарымолдаев ауылдық округі:
1) тармақшада:
"188 414" сандары "202 087" сандарымен ауыстырылсын;
"31 643" сандары "33 643" сандарымен ауыстырылсын;
"153 376" сандары "168 242" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"194 308" сандары "207 981" сандарымен ауыстырылсын;
1.5 Ойтал ауылдық округі:
1) тармақшада:
"93 198" сандары "106 525" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 40-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2019-2021 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 29 июля 2019 года № 51-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 31 июля 2019 года № 4305
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Меркенского районного маслихата от 23 июля 2019 года № 50-2 "О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 39-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4294) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 40-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4081, опубликовано 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 Актоганский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "74 431" заменить цифрами "47 038";
цифры "63 349" заменить цифрами "39 801";
в подпункте 2):
цифры "74 910" заменить цифрами "47 517";
1.2 Жамбылский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "191 795" заменить цифрами "208 937";
цифры "28 756" заменить цифрами "31 756";
цифры "136 500" заменить цифрами "176 979";
в подпункте 2):
цифры "196 901" заменить цифрами "210 181";
в подпункте 5):
1.3 Меркенский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "349 720" заменить цифрами "404 162";
цифры "57 958" заменить цифрами "82 827";
цифры "258 227" заменить цифрами "321 032";
подпункте 2):
цифры "361 262" заменить цифрами "419 566";
в подпункте 5):
1.4 Сарымолдаевский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "188 414" заменить цифрами "202 087";
цифры "31 643" заменить цифрами "33 643";
цифры "153 376" заменить цифрами "168 242";
в подпункте 2):
цифры "194 308" заменить цифрами "207 981";
1.5 Ойталский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "93 198" заменить цифрами "106 525";