О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 40-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2019-2021 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 26 ноября 2019 года № 59-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 ноября 2019 года № 4433
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Меркенского районного маслихата от 20 ноября 2019 года № 58-2 "О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 39-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4421) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 40-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4081, опубликовано 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 Актоганский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "46594" заменить цифрами "46414";
цифры "5515" заменить цифрами "5616";
цифры "122" заменить цифрами "21";
цифры "40957" заменить цифрами "40777";
в подпункте 2):
цифры "47073" заменить цифрами "46893";
1.2 Жамбылский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "228851" заменить цифрами "228104";
цифры "31756" заменить цифрами "31952";
цифры "202" заменить цифрами "6";
цифры "196893" заменить цифрами "196146";
в подпункте 2):
цифры "233957" заменить цифрами "233210";
1.3 Меркенский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "427213" заменить цифрами "420722";
цифры "82827" заменить цифрами "83119";
цифры "303" заменить цифрами "11";
цифры "344083" заменить цифрами "337592";
подпункте 2):
цифры "438755" заменить цифрами "432264";
в подпункте 5):
1.4 Сарымолдаевский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "215326" заменить цифрами "216192";
цифры "33643" заменить цифрами "33738";
цифры "202" заменить цифрами "107";
цифры "181481" заменить цифрами "182347";
в подпункте 2):
цифры "221220" заменить цифрами "222086";

"2019-2021 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 40-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 59-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қарашада № 4433 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылдың 20 қарашасындағы № 58-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4421 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 40-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4081 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 18 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Ақтоған ауылдық округі:
1) тармақшада:
"46594" сандары "46414" сандарымен ауыстырылсын;
"5515" сандары "5616" сандарымен ауыстырылсын;
"122" сандары "21" сандарымен ауыстырылсын;
"40957" сандары "40777" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"47073" сандары "46893" сандарымен ауыстырылсын;
1.2 Жамбыл ауылдық округі:
1) тармақшада:
"228851" сандары "228104" сандарымен ауыстырылсын;
"31756" сандары "31952" сандарымен ауыстырылсын;
"202" сандары "6" сандарымен ауыстырылсын;
"196893" сандары "196146" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"233957" сандары "233210" сандарымен ауыстырылсын;
1.3 Меркі ауылдық округі:
1) тармақшада:
"427213" сандары "420722" сандарымен ауыстырылсын;
"82827" сандары "83119" сандарымен ауыстырылсын;
"303" сандары "11" сандарымен ауыстырылсын;
"344083" сандары "337592" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"438755" сандары "432264" сандарымен ауыстырылсын;
1.4 Сарымолдаев ауылдық округі:
1) тармақшада:
"215326" сандары "216192" сандарымен ауыстырылсын;
"33643" сандары "33738" сандарымен ауыстырылсын;
"202" сандары "107" сандарымен ауыстырылсын;
"181481" сандары "182347" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"221220" сандары "222086" сандарымен ауыстырылсын;