Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 1 тамыздағы № 230 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 тамызда № 4309 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17, 69, 119 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына сәйкес Мойынқұм ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 1 августа 2019 года № 230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 августа 2019 года № 4309
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 17, 69, 119 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты-оптикалық байланыс желісінің құрылысын жүргізу үшін жекеменшік иелерінен және жер пайдаланушылардан жер телімдерін алып қоймай уақытша жер пайдалану құқығына 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Мойынқұм ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

1. Установить публичный сервитут акционерному обществу "Казахтелеком" без изьятия земельных участков у собственников и землепользователей сроком на 3 (три) года для прокладки волоконно-оптической линии связи согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата Мойынкумского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.