"2019-2021 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы №35-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 40-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 сәуірде № 4195 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылдың 21 желтоқсандағы № 34-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылдың 01 сәуірдегі № 39-7 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4172 болып тіркелген) сәйкес Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Т. Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылдың 27 желтоқсандағы № 35-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4077 болып тіркелген, 2019 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы электрондық түрдегі нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Құлан ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"397 766" сандары "395 687" сандарымен ауыстырылсын.
"0" саны "13" сандарымен ауыстырылсын.
"315 031" сандары "312 939" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"397 766" сандары "398 007" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" саны "-2 320" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"0" саны "2 320" сандарымен ауыстырылсын.
Луговой ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"201 236" сандары "198 835" сандарымен ауыстырылсын.
"179 601" сандары "177 200" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"201 236" сандары "201 165" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" саны "-2 330" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"0" саны "2 330" сандарымен ауыстырылсын.
Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"69 996" сандары "66 720" сандарымен ауыстырылсын.
"65 196" сандары "61 920" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"69 996" сандары "68 904" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" саны "-2 184" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"0" саны "2 184" сандарымен ауыстырылсын.
Абай ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:

"О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 27 декабря 2018 года №35-4 "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 9 апреля 2019 года № 40-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 апреля 2019 года № 4195
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения маслихата района Т. Рыскулова от 01 апреля 2019 года № 39-7 "О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 21 декабря 2018 года № 34-5 "О бюджете района Т. Рыскулова на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4172) РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 27 декабря 2018 года № 35-4 "О бюджете сельских округов района Т. Рыскулова на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за 4077, опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2019 года) следующие изменения:
По Куланскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "397 766" заменить цифрами "395 687";
цифры "0" заменить цифрами "13";
цифры "315 031" заменить цифрами "312 939";
в подпункте 2):
цифры "397 766" заменить цифрами "398 007";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-2 320";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "2 320";
По Луговскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "201 236" заменить цифрами "198 835";
цифры "179 601" заменить цифрами "177 200";
в подпункте 2):
цифры "201 236" заменить цифрами "201 165";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-2 330";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "2 330";
По Акбулакскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "69 996" заменить цифрами "66 720";
цифры "65 196" заменить цифрами "61 920";
в подпункте 2):
цифры "69 996" заменить цифрами "68 904";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-2 184";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "2 184";
По Абайскому сельскому округу:
в подпункте 1):

"74 176" сандары "73 239" сандарымен ауыстырылсын.
"72 490" сандары "71 555" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"74 176" сандары "74 018" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" саны "-779" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"0" саны "779" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

цифры "74 176" заменить цифрами "73 239";
цифры "72 490" заменить цифрами "71 555";
в подпункте 2):
цифры "74 176" заменить цифрами "74 018";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-779";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "779";
2. Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениями 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қантарынан бастап қолданылады.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы К. Арыстанбеков
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Джаманбаев
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 09 сәуіріндегі
№ 40-4 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 35-4 шешіміне 1 қосымша
Құлан ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

3. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата К. Арыстанбеков
Секретарь районного маслихата Т. Джаманбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 40-4 от 09 апреля 2019 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 35-4 от 27 декабря 2019 года
Бюджет Куланского сельского округа на 2019 год
Категория
Наименование доходов
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ