"2019-2021 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы №35-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қазандағы № 47-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қарашада № 4394 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылдың 21 желтоқсандағы № 34-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылдың 24 қазандағы № 46-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4374 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Т. Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылдың 27 желтоқсандағы № 4374 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4077 болып тіркелген, 2019 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы электрондық түрдегі нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Құлан ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"564 503" сандары "627 851" сандарымен ауыстырылсын;
"481 755" сандары "538 943" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"566 823" сандары "630 171" сандарымен ауыстырылсын.
Луговой ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"238 582" сандары "269 025" сандарымен ауыстырылсын;
"216 947" сандары "248 608" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"240 912" сандары "271 355" сандарымен ауыстырылсын.
Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"76 297" сандары "82 500" сандарымен ауыстырылсын;
"71 497" сандары "77 274" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"78 481" сандары "84 684" сандарымен ауыстырылсын.
Абай ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"43 116" сандары "42 886" сандарымен ауыстырылсын;
"39 279" сандары "39 374" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"44 089" сандары "43 859" сандарымен ауыстырылсын.
Қарақыстақ ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"125 377" сандары "145 182" сандарымен ауыстырылсын;
"118 934" сандары "139 520" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"127 321" сандары "147 126" сандарымен ауыстырылсын.
Жаңатұрмыс ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"699 38" сандары "81 470" сандарымен ауыстырылсын;

"О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 27 декабря 2018 года №35-4 "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 30 октября 2019 года № 47-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 ноября 2019 года № 4394
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения маслихата района Т. Рыскулова от 24 октября 2019 года № 46-4 "О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 21 декабря 2018 года № 34-5 "О бюджете района Т. Рыскулова на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4374) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 27 декабря 2018 года № 35-4 "О бюджете сельских округов района Т. Рыскулова на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за 4077, опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2019 года) следующие изменения:
По Куланскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "564 503" заменить цифрами "627 851";
цифры "481 755" заменить цифрами "538 943";
в подпункте 2):
цифры "566 823" заменить цифрами "630 171".
По Луговскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "238 582" заменить цифрами "269 025";
цифры "216 947" заменить цифрами "248 608";
в подпункте 2):
цифры "240 912" заменить цифрами "271 355".
По Акбулакскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "76 297" заменить цифрами "82 500";
цифры "71 497" заменить цифрами "77 274";
в подпункте 2):
цифры "78 481" заменить цифрами "84 684".
По Абайскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "43 116" заменить цифрами "42 886";
цифры "39 279" заменить цифрами "39 374";
в подпункте 2):
цифры "44 089" заменить цифрами "43 859".
По Каракыстакскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "125 377" заменить цифрами "145 182";
цифры "118 934" заменить цифрами "139 520";
в подпункте 2):
цифры "127 321" заменить цифрами "147 126".
По Жанатурмысскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "69 938" заменить цифрами "81 470";

"84 284" сандары "93 014" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "84 284" заменить цифрами "93 014".
2. Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениями 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.