"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №43-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 49-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 сәуірде № 4170 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 43-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4072 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 14 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"10 842 420" сандары "10 842 792" сандарымен ауыстырылсын;
"9 743 319" сандары "9 743 691" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 842 420" сандары "10 917 627" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"91 291" сандары "16 456" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"-91 291" сандары "-16 456" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "74 835" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 43-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 28 марта 2019 года № 49-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 апреля 2019 года № 4170
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 43-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4072, опубликовано 14 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
цифры "10 842 420" заменить цифрами "10 842 792";
цифры "9 743 319" заменить цифрами "9 743 691";
в подпункте 2):
цифры "10 842 420" заменить цифрами "10 917 627";
в подпункте 5):
цифры "91 291" заменить цифрами "16 456";
в подпункте 6):
цифры "-91 291" заменить цифрами "- 16 456";
цифры "0" заменить цифрами "74 835";

Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Л. Мырзабеков
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы Б. Дондаұлы
Сарысу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 28 наурыздағы
№ 49-4 шешіміне 1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 43-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развитие местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата Л. Мырзабеков
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата Б. Дондаулы
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного маслихата
от 28 марта 2019 года № 49-4
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 43-2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

123519
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
103568
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4333
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15618
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
112669
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
110329
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2340
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
19407
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17617
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
152
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
636
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1002
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
17558
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16358
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
48468
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19034
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10276
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
19158
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
13123
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12913
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
210
02
Қорғаныс
37310
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5273
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5273
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
32037
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
31362
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс шаралар

123519
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
103568
003
Капитальные расходы государственного органа
4333
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
15618
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
112669
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
110329
022
Капитальные расходы государственного органа
2340
452
Отдел финансов района (города областного значения)
19407
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
17617
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
152
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
636
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1002
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
17558
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
16358
004
Капитальные расходы государственного органа
1200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
48468
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19034
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10276
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
19158
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
13123
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
12913
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
210
02
Оборона
37310
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5273
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5273
122
Аппарат акима района (города областного значения)
32037
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
31362
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

10756
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
18270
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16168
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6060
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35087
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
57381
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40742
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3520
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3520
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52041
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28664
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1916
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17700
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3761
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1905484
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3914
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
3914
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
879812
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
879812
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9860
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9860
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
544974
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
502996
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесiнiң жұмыс істеуі
18579
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
23399
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
439978
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
249757
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

10756
006
Оказание жилищной помощи
18270
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16168
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6060
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35087
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
57381
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40742
464
Отдел образования района (города областного значения)
3520
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3520
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52041
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28664
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1916
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
17700
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3761
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1905484
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3914
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3914
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
879812
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
879812
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
9860
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
9860
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
544974
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
502996
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
18579
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
23399
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
439978
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
249757
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

129565
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14301
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3478
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
7700
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3893
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1979
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
96614
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
23142
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12992
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
10000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
31638
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
31638
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
50455
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
50455
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
19748
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
30371
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
336
12
Көлік және коммуникация
371812
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
355214
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
19000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
336214
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16598
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
16598
13
Басқалар
35051
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі

129565
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14301
003
Капитальные расходы государственного органа
100
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
3478
006
Организация санитарного убоя больных животных
7700
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3893
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1979
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
96614
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
23142
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12992
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
10000
007
Капитальные расходы государственного органа
150
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
31638
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
31638
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
50455
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
50455
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
19748
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
30371
015
Капитальные расходы государственного органа
336
12
Транспорт и коммуникации
371812
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
355214
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
19000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
336214
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16598
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
16598
13
Прочие
35051
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)