"2019-2021 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 44-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 сәуірдегі № 50-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 сәуірде № 4176 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 43-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 49-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4170 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 - 2021 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 44-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4087 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 17 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) тармақшада:
"521 001" сандары "541 225" сандарымен ауыстырылсын;
"468 863" сандары "489 087" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"521 001" сандары "547 419" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "-6 194" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "6194" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "6194" сандарымен ауыстырылсын;
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"138 812" сандары "140 358" сандарымен ауыстырылсын;
"132 112" сандары "133 658" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"138 812" сандары "146 844" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "-6 486" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "6 486" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "6 486" сандарымен ауыстырылсын;
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"62 116" сандары "61 958" сандарымен ауыстырылсын;
"59 934" сандары "59 776" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"62 116" сандары "63 285" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "-1 327" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "1 327" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "1 327" сандарымен ауыстырылсын;
Игілік ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:

О внесении измененийв решение Сарысуского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 44-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2019-2021 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 2 апреля 2019 года № 50-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 апреля 2019 года № 4176
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Сарысуского районного маслихата от 28 марта 2019 года № 49-2 "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 43-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4170) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 44-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4087, опубликовано 17 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
в пункте 1
По городу Жанатас:
в подпункте 1):
цифры "521 001" заменить цифрами "541 225";
цифры "468 863" заменить цифрами "489 087";
в подпункте 2):
цифры "521 001" заменить цифрами "547 419";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-6 194";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "6 194";
цифры "0" заменить цифрами "6 194";
По Байкадамскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "138 812" заменить цифрами "140 358";
цифры "132 112" заменить цифрами "133 658";
в подпункте 2):
цифры "138 812" заменить цифрами "146 844";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-6 486";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "6 486";
цифры "0" заменить цифрами "6 486";
По Жайылминскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "62 116" заменить цифрами "61 958";
цифры "59 934" заменить цифрами "59 776";
в подпункте 2):
цифры "62 116" заменить цифрами "63 285";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-1 327";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "1 327";
цифры "0" заменить цифрами "1 327";
По Игиликскому сельскому округу:
в подпункте 1):

"47 307" сандары "60 014" сандарымен ауыстырылсын;
"44 818" сандары "57 525" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"47 307" сандары "60 607" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "-593" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "593" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "593" сандарымен ауыстырылсын;
Тоғызкент ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"62 018" сандары "64 206" сандарымен ауыстырылсын;
"60 628" сандары "62 816" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"62 018" сандары "64 973" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "-767" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "767" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "767" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "47 307" заменить цифрами "60 014";
цифры "44 818" заменить цифрами "57 525";
в подпункте 2):
цифры "47 307" заменить цифрами "60 607";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-593";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "593";
цифры "0" заменить цифрами "593";
По Тогызкентскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "62 018" заменить цифрами "64 206";
цифры "60 628" заменить цифрами "62 816";
в подпункте 2):
цифры "62 018" заменить цифрами "64 973".
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-767";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "767";
цифры "0" заменить цифрами "767";

Аталған шешімнің 1- 5 қосымшалары осы шешімнің 1 - 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Л. Мырзабеков
Аудандық мәслихат хатшысы С. Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының

Приложения 1 - 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 - 5 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата Л. Мырзабеков
Секретарь районного маслихата С. Бегеев
Приложение 1-1 к решению
маслихата Сарысуского района