"2019-2021 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 44-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 мамырдағы № 53-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 мамырда № 4238 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 43-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 мамырдағы № 52-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4223 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 - 2021 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 44-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4087 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 17 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) тармақшада:
"541 225" сандары "736 752" сандарымен ауыстырылсын;
"489 087" сандары "684 614" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"547 419" сандары "742 946" сандарымен ауыстырылсын;
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"140 358" сандары "155 641" сандарымен ауыстырылсын;
"133 658" сандары "148 941" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"146 844" сандары "162 127" сандарымен ауыстырылсын;
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"61 958" сандары "63 602" сандарымен ауыстырылсын;
"59 776" сандары "61 420" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"63 285" сандары "64 929" сандарымен ауыстырылсын;
Игілік ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"60 014" сандары "68 018" сандарымен ауыстырылсын;
"57 525" сандары "65 529" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"60 607" сандары "68 611" сандарымен ауыстырылсын;
Тоғызкент ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"64 206" сандары "70 170" сандарымен ауыстырылсын;
"62 816" сандары "68 780" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении измененийв решение Сарысуского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 44-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2019-2021 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 14 мая 2019 года № 53-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 мая 2019 года № 4238
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Сарысуского районного маслихата от 6 мая 2019 года № 52-2 "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 43-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4223) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 44-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4087, опубликовано 17 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
в пункте 1
По городу Жанатас:
в подпункте 1):
цифры "541 225" заменить цифрами "736 752";
цифры "489 087" заменить цифрами "684 614";
в подпункте 2):
цифры "547 419" заменить цифрами "742 946";
По Байкадамскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "140 358" заменить цифрами "155 641";
цифры "133 658" заменить цифрами "148 941";
в подпункте 2):
цифры "146 844" заменить цифрами "162 127";
По Жайылминскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "61 958" заменить цифрами "63 602";
цифры "59 776" заменить цифрами "61 420";
в подпункте 2):
цифры "63 285" заменить цифрами "64 929";
По Игиликскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "60 014" заменить цифрами "68 018";
цифры "57 525" заменить цифрами "65 529";
в подпункте 2):
цифры "60 607" заменить цифрами "68 611";
По Тогызкентскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "64 206" заменить цифрами "70 170";
цифры "62 816" заменить цифрами "68 780";
в подпункте 2):

"64 973" сандары "70 937" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1- 5 қосымшалары осы шешімнің 1 - 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Романов
Аудандық мәслихат хатшысы С. Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 14 мамырдағы
№ 53-2 шешіміне 1-1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 44-2 шешіміне 1-1 қосымша
2019 жылға арналған Жаңатас қаласы әкімі аппаратының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

цифры "64 973" заменить цифрами "70 937".
Приложения 1 - 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 - 5 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата Н. Романов
Секретарь районного маслихата С. Бегеев
Приложение 1-1 к решению
маслихата Сарысуского района
от 14 мая 2019 года № 53-2
Приложение 1-1 к решению
маслихата Сарысуского района
от 26 декабря 2018 года № 44-2
Бюджет аппарата акима города Жанатас на 2019 год
Категория
Наименование
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ