Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 13 тамыздағы № 181 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 тамызда № 4316 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17, 69, 119 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына сәйкес Сарысу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты оптикалық байланыс желісін жүргізу үшін 53,9666 гектар жер учаскесіне, жер учаскелерін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан, 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Сарысу ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулының Жамбыл облысы Сарысу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Сарысуского района Жамбылской области от 13 августа 2019 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 августа 2019 года № 4316
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 17, 69, 119 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Сарысуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут сроком на 3 (три) года, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, на земельные участки площадью 53,9666 гектар для прокладки волоконно-оптической линий связи, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата Сарысуского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его на официальное опубликование;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурс акимата Сарысуского района Жамбылской области;
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.