"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 43-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 59-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қыркүйекте № 4334 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 43-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4072 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 14 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"13 611 962" сандары "13 671 962" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"13 686 797" сандары "13 746 797" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"-91 291" сандары "-41 291" сандарымен ауыстырылсын;
"182 191" сандары "132 191" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"16 456" сандары "-33 544" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"-16 456" сандары "33 544" сандарымен ауыстырылсын;
"182 191" сандары "132 191" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решением Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 43-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 18 сентября 2019 года № 59-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 сентября 2019 года № 4334
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 43-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4072, опубликовано 14 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 611 962" заменить цифрами "13 671 962";
в подпункте 2):
цифры "13 686 797" заменить цифрами "13 746 797";
в подпункте 3):
цифры "-91 291" заменить цифрами "-41 291";
цифры "182 191" заменить цифрами "132 191";
в подпункте 5):
цифры "16 456" заменить цифрами "-33 544";
в подпункте 6):
цифры "-16 456" заменить цифрами "33 544";
цифры "182 191" заменить цифрами "132 191";

Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы М. Әбішев
Аудандық мәслихат хатшысы С. Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 59-2 шешіміне 1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 43-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развитие местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата М. Абишев
Секретарь районного маслихата С. Бегеев
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного маслихата
от 18 сентября 2019 года № 59-2
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 43-2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

514123
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
327002
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10756
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10030
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22253
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6060
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
37170
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
47500
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53352
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3520
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3520
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56306
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29054
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5441
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17700
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3761
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2404815
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2625
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
2625
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
984646
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
883846
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
100800
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10084
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10084
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

514123
002
Программа занятости
327002
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10756
006
Оказание жилищной помощи
10030
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22253
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6060
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
37170
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
47500
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53352
464
Отдел образования района (города областного значения)
3520
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3520
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56306
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29054
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5441
021
Капитальные расходы государственного органа
350
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
17700
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3761
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2404815
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2625
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2625
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
984646
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
883846
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
100800
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
10084
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
10084
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

36243
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
60388
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26882
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
31038
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
958
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1510
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
199520
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
18621
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18621
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
130386
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15122
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3478
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
7700
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3893
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1979
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
96614
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
22875
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12725
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
10000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
27638
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
27638
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
78494
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
78494
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
24781
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

36243
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
60388
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
26882
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
31038
006
Капитальные расходы государственного органа
958
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1510
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
199520
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
18621
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
18621
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
130386
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15122
003
Капитальные расходы государственного органа
100
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
3478
006
Организация санитарного убоя больных животных
7700
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3893
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1979
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
96614
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
22875
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12725
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
10000
007
Капитальные расходы государственного органа
150
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
27638
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
27638
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
78494
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
78494
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
24781
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов