"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №43-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 қарашадағы № 64-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қарашада № 4414 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 43-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4072 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 14 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"13 751 735" сандары "13 557 784" сандарымен ауыстырылсын;
"12 562 634" сандары "12 368 683" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 43-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 20 ноября 2019 года № 64-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 ноября 2019 года № 4414
В соответствии с пунктом 5 статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 43-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4072, опубликовано 14 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 751 735" заменить цифрами "13 557 784";
цифры "12 562 634" заменить цифрами "12 368 683";
в подпункте 2):

"13 826 570" сандары "13 632 619" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы С. Әбдімәліков
Аудандық мәслихат хатшысы С. Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 20 қарашадағы
№ 64-2 шешіміне 1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 43-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

цифры "13 826 570" заменить цифрами "13 632 619".
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развитие местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата С. Абдималиков
Секретарь районного маслихата С. Бегеев
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного
маслихата от 20 ноября
2019 года № 64-2
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 43-2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

533828
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
352902
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9750
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9230
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20353
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4096
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36976
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
47500
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53021
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1639
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1639
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56680
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28588
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5441
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
16765
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1325
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3761
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2445960
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2625
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
2625
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
934135
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
833335
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
100800
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10084
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10084
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

533828
002
Программа занятости
352902
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9750
006
Оказание жилищной помощи
9230
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20353
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4096
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36976
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
47500
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53021
464
Отдел образования района (города областного значения)
1639
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1639
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56680
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28588
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5441
021
Капитальные расходы государственного органа
800
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
16765
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1325
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3761
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2445960
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2625
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2625
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
934135
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
833335
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
100800
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
10084
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
10084
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

26265
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
30850
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
958
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1510
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
196070
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
18621
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18621
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
128543
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14972
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3478
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
7700
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2200
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1979
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
96614
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
21268
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12475
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
8643
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
27638
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
27638
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
63501
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
63501
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
23703
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
29262
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10536
12
Көлік және коммуникация
506878
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

26265
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
30850
006
Капитальные расходы государственного органа
958
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1510
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
196070
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
18621
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
18621
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
128543
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14972
003
Капитальные расходы государственного органа
100
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
3478
006
Организация санитарного убоя больных животных
7700
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2200
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1979
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
96614
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
21268
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12475
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8643
007
Капитальные расходы государственного органа
150
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
27638
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
27638
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
63501
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
63501
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
23703
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
29262
015
Капитальные расходы государственного органа
10536
12
Транспорт и коммуникации
506878
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)