"2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 47 – 2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 52-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 наурызда № 4161 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 32-5 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4150 болып тіркелген) Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 47–2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4048 болып тіркелген, 2018 жылы 27 желтоқсанда электронды түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 343 838" сандары "10 467 779" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 343 838" сандары "10 537 968" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"160 588" сандары "90 399" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"-160 588" сандары "-90 399" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "70 189" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4 тармақтағы "19 007" сандары "17 975" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 47 – 2 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 28 марта 2019 года № 52-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 марта 2019 года № 4161
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 19 марта 2019 года № 32-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4150) Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 47–2 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4048, опубликовано 27 декабря 2018 года в электронном виде в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 343 838" заменить цифрами "10 467 779";
в подпункте 2):
цифры "10 343 838" заменить цифрами "10 537 968";
в подпункте 5):
цифры "160 588" заменить цифрами "90 399";
в подпункте 6):
цифры "-160 588" заменить цифрами "-90 399";
цифру "0" заменить цифрами "70 189".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
В пункте 4 цифры "19 007" заменить цифрами "17 975".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және оны аудандық мәслихаттың интернет-ресурстарына жариялау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы C. Тилеубердиев
Мәслихат хатшысы А. Тулебаев
Талас аудандық мәслихатының
2019 жылғы 28 наурыздағы
№ 52-6 шешіміне 1 қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2018 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 47-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет–ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии С. Тилеубердиев
Секретарь маслихата А. Тулебаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 28 марта 2019 года № 52-6
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 20 декабря 2018 года № 47-2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Cумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

179 727
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 339
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
18 288
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
80 500
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
210
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 083
023
Әдістемелік жұмыс
10 424
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
15 603
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
24 280
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
724 336
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
199 243
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
199 243
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 609
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 609
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
453 792
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
243 622
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 154
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
50 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22 575
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 089
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34 987
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
51 050
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34 315
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
66 692
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 795
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 577
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

179 727
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 339
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
18 288
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
80 500
012
Капитальные расходы государственного органа
210
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 083
023
Методическая работа
10 424
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
15 603
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
24 280
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
724 336
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
199 243
005
Государственная адресная социальная помощь
199 243
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 609
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 609
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
453 792
002
Программа занятости
243 622
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 154
006
Оказание жилищной помощи
50 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22 575
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 089
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34 987
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
51 050
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34 315
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66 692
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37 795
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 577
021
Капитальные расходы государственного органа