"2019-2021 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 сәуірдегі № 53-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 сәуірде № 4179 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 47-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Талас аудандық мәслихатының 2019 жылдың 28 наурызындағы № 52-6 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4150 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 48-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4052 болып тіркелген, электронды түрде 2019 жылы 08 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған ) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"825 875,0" сандары "833 413" сандарымен ауыстырылсын;
"51 581" сандары "54 719" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"825 875,0" сандары "846 276" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"0" саны "-12 863" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "12 863" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 және 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 және 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 48 – 2 "О бюджете города и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 2 апреля 2019 года № 53-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 апреля 2019 года № 4179
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Таласского районного маслихата № 52-6 от 28 марта 2019 года "О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 47-2 "Об районном бюджете на 2019-2021 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4150) Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 48-2 "О бюджете города и сельских округов на 2019-2021 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4052, опубликовано в электронном виде 08 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "825 875,0" заменить цифрами "833 413";
цифры "51 581" заменить цифрами "54 719";
в подпункте 2:
цифры "825 875,0" заменить цифрами "846 276";
в подпункте 4:
цифру "0" заменить цифрами "-12 863";
в подпункте 5:
цифру "0" заменить цифрами "12 863".
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 и 8 и изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 и 8 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессиясының төрағасы А. Бектай
Мәслихат хатшысы А. Тулебаев
2019 жылғы 02 cәуірдегі
Талас аудандық мәслихатының
№ 53-2 шешіміне 1 қосымша
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
Талас аудандық мәслихатының
№ 48-2шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Соммасы, мың теңге
Атауы
1.КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Бектай
Секретарь маслихата А. Тулебаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 02 апреля 2019 года № 53-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 48-2
Бюджет города Каратау на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы