"Үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 304 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 2 мамырдағы № 168 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 4211 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 304 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2326 болып тіркелген, 2014 жылдың 1 қазанда "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасында:
1 жолда "Қаратау қаласы, Б. Момышұлы көшесі, 1, "Талас жолдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағындағы ақпараттық стенд" деген сөздер "Әлия Молдағұлова және Александр Сергеевич Пушкин көшелерінің қиылысының аумағындағы ақпараттық стенд" деген сөздерге ауыстырылсын;
7 жолда "Көктал ауылы, Ленин көшесі, 2, дүкеннің алдындағы стенд" деген сөздер "Тәуелсіздік көшесінде орналасқан ақпараттық стенд" деген сөздерге ауыстырылсын;
8 жолда "Қызыләуіт ауылы, Д. Дүйсенбин көшесі, 57, Р. Шырынбек атындағы ауылдық клуб аумағындағы ақпараттық стенд" деген сөздер "Мәдениет үйінің аумағындағы ақпараттық стенд" деген сөздерге ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Ұлан Бауыржанұлы Алтынкоповқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Алиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Талас аудандақ аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
Б. Кошербаев
" " 2019 жыл

О внесении изменений в постановление акимата Таласского района № 304 от 25 августа 2014 года "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 2 мая 2019 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 мая 2019 года № 4211
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 37 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Таласского района от 25 августа 2014 года № 304 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2326, опубликовано 1 октября 2014 года в газете "Талас тынысы") следующие изменения:
в приложении указанного постановления:
в 1 строке слова "Город Каратау, улица Б. Момышулы, 1, информационный стенд на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Талас жолдары" заменить словами "Информационный стенд на территории перекрестка улиц Алии Молдагуловой и Александра Сергеевича Пушкина";
в 7 строке слова "Село Коктал, улица Ленина, 2, информационный стенд расположенный на территории магазина" заменить словами "Информационный стенд расположенный по улице Тауелсиздик";
в 8 строке слова "Село Кызылаут, улица Д. Дуйсенбина, 57, информационный стенд на территории дома культуры имени Р. Шырынбека" заменить словами "Информационный стенд на территории дома культуры".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Алтынкопова Улана Бауыржановича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Алиев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Таласской районной
территориальной избирательной
комиссии
Б. Кошербаев
" " 2019 года