"2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 47 – 2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 мамырдағы № 54-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 4220 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 30 cәуірдегі № 34-2 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4150 болып тіркелген) Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 47–2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4048, болып тіркелген 2018 жылы 27 желтоқсанда электронды түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 467 779" сандары "12 484 245" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 537 968" сандары "12 554 434" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2018 года №47-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 6 мая 2019 года № 54-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 мая 2019 года № 4220
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 30 апреля 2019 года № 34-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4150) Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 47–2 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4048, опубликовано 27 декабря 2018 года в электронном виде в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 467 779" заменить цифрами "12 484 245";
в подпункте 2):
цифры "10 537 968" заменить цифрами "12 554 434".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және оны аудандық мәслихаттың интернет-ресурстарына жариялау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік–экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Бектай
Мәслихат хатшысы А. Тулебаев
Талас ауданы мәслихатының
2019 жылғы 06 мамырдағы
№ 54-2 шешіміне 1 қосымша
Талас ауданы мәслихатының
2018 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 47-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Бектай
Секретарь маслихата А. Тулебаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 06 мая 2019 года № 54-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 20 декабря 2018 года № 47-2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Cумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

299 714
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 476
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
18 288
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
118 400
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
210
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 083
023
Әдістемелік жұмыс
10 424
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
16 953
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
71 880
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 865 617
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 299 243
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 299 243
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 889
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 889
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
473 671
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
282 759
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 794
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
30 742
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33 935
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 089
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34 987
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
51 050
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34 315
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87 814
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 217
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9 277
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

299 714
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
47 476
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
18 288
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
118 400
012
Капитальные расходы государственного органа
210
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 083
023
Методическая работа
10 424
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
16 953
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
71 880
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 865 617
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 299 243
005
Государственная адресная социальная помощь
1 299 243
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 889
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 889
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
473 671
002
Программа занятости
282 759
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 794
006
Оказание жилищной помощи
30 742
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33 935
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 089
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34 987
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
51 050
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34 315
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87 814
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51 217
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9 277
021
Капитальные расходы государственного органа

1 744
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
16 143
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
110 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27 446
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 186
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
13 000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
260
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
12 756
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
12 756
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
37 339
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
37 339
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 704
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
20 500
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
135
12
Көлiк және коммуникация
720 413
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
701 923
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
3 000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
46 000
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
652 923
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 490
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
18 490
13
Басқалар
97 391
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
89 745
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
17 975
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
62 455
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 744
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
16 143
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
110 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27 446
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 186
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
13 000
007
Капитальные расходы государственного органа
260
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
12 756
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12 756
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
37 339
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
37 339
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16 704
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
20 500
015
Капитальные расходы государственного органа
135
12
Транспорт и коммуникации
720 413
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
701 923
022
Развитие транспортной инфраструктуры
3 000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
46 000
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
652 923
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 490
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
18 490
13
Прочие
97 391
452
Отдел финансов района (города областного значения)
89 745
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
17 975
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
62 455
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих