"2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 47-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қазандағы № 60-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 қазанда № 4362 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 47–2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4048 болып тіркелген 2018 жылы 27 желтоқсанда электронды түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"12 910 662" сандары "13 258 752" сандарымен ауыстырылсын;
"933 222" сандары "1 027 341" сандарымен ауыстырылсын;
"24 322" сандары "38 811" сандарымен ауыстырылсын;
"31 269" сандары "32 842" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"12 980 851" сандары "13 328 941" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"- 160 588" сандары "- 90 588" сандарымен ауыстырылсын;
"198 463" сандары "128 463" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"90 399" сандары "20 399" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"-90399" сандары "-20 399" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 47-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 22 октября 2019 года № 60-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 октября 2019 года № 4362
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 47 – 2 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4048 опубликовано 27 декабря 2018 года в электронном виде в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "12 910 662" заменить цифрами "13 258 752";
цифры "933 222" заменить цифрами "1 027 341";
цифры "24 322" заменить цифрами "38 811";
цифры "31 269" заменить цифрами "32 842";
в подпункте 2):
цифры "12 980 851" заменить цифрами "13 328 941";
в подпункте 3):
цифры "- 160 588" заменить цифрами "- 90 588";
цифры "198 463" заменить цифрами "128 463";
в подпункте 5):
цифры "90 399" заменить цифрами "20 399";
в подпункте 6):
цифры "-90 399" заменить цифрами "-20 399";
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және оны аудандық мәслихаттың интернет-ресурстарына жариялау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы ____________________
Мәслихат хатшысы ____________________
Талас ауданы мәслихатының
2019 жылғы 22 қазандағы
№ 60-2 шешіміне 1 қосымша
Талас ауданы мәслихатының
2018 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 47-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии ______________________
Секретарь маслихата ______________________
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 22 октября 2019 года № 60-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 20 декабря 2018 года № 47-2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы