"2019-2021 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас аудандық маслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 48-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 қазандағы № 61-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қазанда № 4378 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 48-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4052 болып тіркелген, электронды түрде 2019 жылы 08 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"953 704" сандары "1 029 733" сандарымен ауыстырылсын;
"59 607" сандары "77 524" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "449" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "1 359" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"968 555" сандары "1 044 584" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 және 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 және 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 48-2 "О бюджете города и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 24 октября 2019 года № 61-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 октября 2019 года № 4378
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 48-2 "О бюджете города и сельских округов на 2019-2021 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4052, опубликовано в электронном виде 08 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "953 704" заменить цифрами "1 029 733";
цифры "59 607" заменить цифрами "77 524"
цифры "0" заменить цифрами "449"
цифры "0" заменить цифрами "1 359"
в подпункте 2:
цифры "968 555" заменить цифрами "1 044 584".
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 и 8 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 и 8 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Булегенов
Мәслихат хатшысы А. Тулебаев
2019 жылғы 24 қазандағы
Талас аудандық мәслихатының
№ 61-2 шешіміне 1 қосымша
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
Талас аудандық мәслихатының
№ 48-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Соммасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Д. Булегенов
Секретарь маслихата А. Тулебаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 24 октября 2019 года № 61-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 48-2
Бюджет города Каратау на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы