Субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 14 ақпандағы № 09/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 ақпанда № 5188 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 26 наурыздағы № 18/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 26.03.2020 № 18/02 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11223 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған тыңайтқыш сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 20 наурыздағы № 12/01 "Тыңайтқыштар тізбесі мен субсидиялар нормаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4676 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 40 (22299) "Индустриальная Караганда" және 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 40 (22492) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 3 сәуірде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении норм субсидий
Постановление акимата Карагандинской области от 14 февраля 2019 года № 09/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 февраля 2019 года № 5188. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 26 марта 2020 года № 18/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 26.03.2020 № 18/02 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11223) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 20 марта 2018 года № 12/01 "Об установлении перечня удобрений и норм субсидий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4676, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 12 апреля 2018 года № 40 (22299), "Орталық Қазақстан" от 12 апреля 2018 года № 40 (22492), в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 апреля 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов
Қарағанды облысы әкімдігінің
2019 жылғы "____"_________
№ ______________қаулысына
қосымша
Тыңайтқыш сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмм, литр) субсидиялау нормалары
№ реттік саны
Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері
Тыңайтқыштағы әсер етуші заттың мөлшері, %
Өлшем бірлігі
1 тоннасына (килограмм, литр) субсидиялау нормасы, теңге
1
2
3
4
5
Азотты тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от "__"_______2019 года
№ __________________
Нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
№ по порядку
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Единица измерения
Нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр), тенге
1
2
3
4
5
Азотные удобрения
1
Аммиачная селитра

N-34,4
тонна
35 000
Аммиакты селитра
Аммиакты селитра, Б маркасы
2
Аммоний сульфаты
N-21
тонна
22 768
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
Кристалды аммоний сульфаты
N-21, S-24
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
Аммоний сульфаты, Sib маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)"
N-21, S-24
Аммоний сульфаты 21%N+24%S
N-21
3
Карбамид
N-46
тонна
48000
N-46,2
N-46,3
N-46,6
Карбамид, Б маркасы
N-46
N-46,2
Карбамид, Sib маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-46,2
4
КАС + сұйық тыңайтқышы
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
49 107
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)
N-32
N-28
N-30
N-34
Сұйық азотты тыңайтқыш, КАС-32 маркасы
N-32
Сұйық азотты тыңайтқыштар (КАС)

N 34,4
тонна
35 000
Селитра аммиачная
Селитра аммиачная марки Б
2
Сульфат аммония
N-21
тонна
22 768
Сульфат аммония
N-21, S-24
Сульфат аммония кристаллический
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония 21%N+24%S
N-21
3
Карбамид
N-46
тонна
48000
N-46,2
N-46,3
N-46,6
Карбамид, марки Б
N-46
N-46,2
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2
4
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
49 107
Удобрение жидкое азотное (КАС)
N-32
N-28
N-30
N-34
Удобрение жидкое азотное, марка КАС-32
N-32
Удобрение жидкое азотное (КАС)

аммонилі N-6,8, нитратты N-6,8, амидті N-13,5
Сұйық тыңайтқыш "КАС-PS"
N-31, Р-1, S-1
Фосфорлы тыңайтқыштар
5
Жай суперфосфат
P-15
тонна
23 750
Суперфосфат
P-19
6
Шилісай кен орынының фосфоритті концентраты мен ұны
P-17
тонна
11 058
7
Минералды тыңайтқыш-супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14, Mg-0,5, SO3-25
тонна
65 000
8
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Калийлы тыңайтқыштар
9
Электролитті хлорлы калий
K20-48
тонна
52 500
Хлорлы калий
K2O-60
K2O-48
Sib маркалы хлорлы калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-43
Solumop маркалы калий хлориді
K2O-42, KCl-65
10
Тазаланған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-53, SO3-45
тонна
135 000
Калий сульфаты агрохимикаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-51, SO3-46
Калий сульфаты
K2O-51, SO3-45
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
SiB маркалы күкіртқышқылды калий (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2O-50
Тазартылған күкіртқышқылды калий (калий сульфаты) минералды тыңайтқышы
K2O-53, S-18
Калий сульфаты минералды тыңайтқышы
K2O-50,5
Күрделі тыңайтқыштар
11
Фосфорлы-калий тыңайтқышы
P-27, K-4
тонна
25 750
P-27, K-5
12
NPК 15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750
15:15:15 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Кешенді минералды азот-фосфор -калийлі тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15
15:15:15 маркалы азот-фосфор-калилі тыңайтқыш -нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азот-фосфор калий тыңайтқыш-нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Азот қышқылымен ыдырату арқылы алынған нитроаммофоска (азофоска) 1:1:1 (16:16:16:) маркасы
N-16, P-16, K-16
16:16:16 маркалы азот-фосфор-калийлі-нитроаммофоска (азофоска) NPК-тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді минералды азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
тонна
64 750
NPК 16:16:16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-16, P-16, K-16
Кешенді азот-фосфор-калийлі минералды тыңайтқыш (тукоқоспалар NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
10:20:20 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-20, K-20
13:19:19 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-13, P-19, K-19
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-26, K- 26
Азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K- 26
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8
8:20:30 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30
13
14:14:23 маркалы нитроаммофоска

N аммонийный - 6,8, N нитратный - 6,8, N амидный - 13,5
Жидкое удобрение "КАС-PS"
N-31, Р-1, S-1
Фосфорные удобрения
5
Суперфосфат простой
P-15
тонна
23 750
Суперфосфат
P- 19
6
Концентрат и мука фосфоритные Чилисайского месторождения
P-17
тонна
11 058
7
Минеральное удобрение-супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14, Mg-0,5, SO3-25
тонна
65 000
8
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62 500
N-12, P-52
Калийные удобрения
9
Калий хлористый электролитный
K20-48
тонна
52 500
Калий хлористый
K2O-60
K2O-48
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-43
Хлорид калия марки Solumop
K2O -42, KCl-65
10
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3- 45
тонна
135 000
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-51, SO3- 46
Сульфат калия
K2O-51, SO3- 45
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сульфаткалия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3- 45
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-50
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, S-18
Минеральное удобрение сульфат калия
K2O-50,5
Сложные удобрения
11
Фосфорно-калийное удобрение
P-27, K-4
тонна
25 750
P-27, K-5
12
Нитроаммофоска марки NPK 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
64 750
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-удобрение
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK-удобрение)
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
тонна
64 750
Нитроаммофоска (азофоска) азотно-кислотного разложения марки 1:1:1 (16:16:16)
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-16, P-16, K-16
Комплексное азотно-фосфорно-калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 10:26:26
N-10, P-26, K- 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K- 26
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
13
Нитроаммофоска марки 14:14:23

N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-1
тонна
78 500
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,5
10:26:26 маркалы азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Жақсартылған түйіршікті құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
14
Құрамында азот-фосфор–калий-күкірті бар тыңайтқыш (NPSK тыңайтқыш)
N-4,0, Р2О5-9,6, К2О-8,0, SO3-12,0, СаО-10,2, MgO-0,5
тонна

N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-1
тонна
78 500
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,5
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
14
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение, (NPКS-удобрение)
N-4,0, Р2О5-9,6, К2О-8,0, SO3-12,0, СаО-10,2, MgO-0,5
тонна

23 592
19
Азот-фосфор күкіртқұрамды тыңайтқыш, NP+S=20:20+14 маркасы
N-20, P-20, S-14
тонна
67 500
Құрамында азот-фосфор-күкірті бар кешенді тыңайтқыш 20:20 маркалы
N-20, P-20, S-14
Құрамында азот-фосфор-күкірті бар кешенді тыңайтқыш 20:20 маркалы
N-20, P-20, S-8-14
Құрамында азот-фосфор–күкірті бар кешенді тыңайтқыш, (NP+S тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-12
Азот фосфор күкірт құрамды тыңайтқыш, NP+S =16:20+12 маркасы
N-16, P-20, S-12
Құрамында азот-фосфор–күкірті бар кешенді тыңайтқыш, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-20, P-20, S-14
Құрамында азот-фосфор–күкірті бар кешенді тыңайтқыш, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыштар)
N-12, P2O5-24, CaO-14, Mg-0,5, SO3-25
20
А маркалы арнайы суда еритін моноаммонийфосфат
N-12, P-61
тонна
178 500
Азықтық моноаммонийфосфат
Моноаммонийфосфат (МАР)
А, Б маркалы суда еритін кристалды моноаммонийфосфат
N-12, P-60
А, Б маркалы суда еритін кристалды моноаммонийфосфат
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
21
Тыңайтатын диаммонийфосфат
N-18, P-47
тонна
75 000
22
Монокалий фосфат агрохимикаты
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Монокалийфосфат минералды тыңайтқышы
P2O-52, K20-34
Монофосфат калий минералды тыңайтқышы
P2O5-51,46-51,5, K20-33,8-34,0
Krista MKP (монокалий фосфат) тыңайтқышы
P2O5-52, K20-34
Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат) тыңайтқышы
P2O5-52, K20-34
Монокалий фосфат тыңайтқышы NPK 0-52-34
P2O5-52,03, K20-34,26
MKP тыңайтқыш
P-52, K-34
Haifa калийлі монофосфаты
P2O5-52, K20-34
Микротыңайтқыштар
23
"МЭРС" микробиотыңайқыш" құрамында микроэлементтері бар қоректендіретін ерітінділер
фитобайланыс Fe-2,5, фитобайланыс Mo-2,0, фитобайланыс Cu-1,0, фитобайланыс Zn-2,5, фитобайланыс Mn-1,0, фитобайланыс Сo-0,5, фитобайланыс B-0,5
литр
2 008,9
24
YaraLivaCalcinit (кальций нитраты) тыңайтқышы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Концентрленген кальций нитраты
N-17, CaO-32
Кальций нитраты (кальций селитрасы), А маркасы
N-14,9; CaO-27,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Б маркасы
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Кальций нитраты (кальций селитрасы), В маркасы
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Кальций нитраты (кальций селитрасы), Г маркасы
N-12,0; CaO-23,8
Кальций нитраты минералды тыңайтқышы
N-15,5,Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Кальций селитрасы Haifa
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна

23 592
19
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
67 500
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Удобрение сложное азотно-фосфорно-серосодержащие (NP+S-удобрение)
N-20, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-12, P2O5-24, CaO-14, Mg-0,5, SO3-25
20
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P-61
тонна
178 500
Моноаммонийфосфат кормовой
Моноаммонийфосфат(МАР)
Моноаммонийфосфат водорастворимыйкристаллический марки: А, Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат водорастворимыйкристаллический марки: А, Б
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
21
Диаммонийфосфат удобрительный
N-18, P-47
тонна
75 000
22
Агрохимикат монокалий фосфат
P-52, K-34
тонна
330 500
Монокалий фосфат
P-52, K-34
Минеральное удобрение монокалийфосфат
P2O-52, K20-34
Минеральное удобрение монофосфат калия
P2O5-51,46-51,5, K20-33,8-34,0
Удобрение Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Удобрение Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O5-52, K20-34
Удобрение монокалий фосфатNPK 0-52-34
P2O5-52,03, K20-34,26
Удобрение МКР
P-52, K-34
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
Микроудобрения
23
Растворы микроэлементсодержащие питательные "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоединение Fe-2,5, фитосоединение Mo-2,0, фитосоединение Cu-1,0, фитосоединение Zn-2,5, фитосоединение Mn-1,0, фитосоединение Сo-0,5, фитосоединение B-0,5
литр
2 008,9
24
Удобрения YaraLivaCalcinit (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105 600
Нитрат кальция концентрированный
N-17, CaO-32
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка А
N-14,9; CaO-27,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Б
N-14,5; CaO-26,3; B-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка В
N-13,9; K2O-3,0; CaO-26,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Г
N-12,0; CaO-23,8
Минеральное удобрение нитрат кальция
N-15,5,Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Минеральное удобрение Kristalon Special18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
416 500
Минеральное удобрение Kristalon Red12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна

KristalonYellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Kristalon Cucumber 14-11-31 минералды тыңайтқышы
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
тонна
Yara Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар кешенді суда ерігіш NPK тыңайтқышытары
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (кристалон қоңыр)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
26
Yara Vita Rexolin D12 темір хелаты DTPA тыңайтқышы
Fe-11,6
килограмм

Минеральное удобрение Kristalon Yellow13-40-13
N-13, NH4- 8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, Nкарб-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
тонна
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалонкоричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
тонна
26
Удобрение Yara Vita Rexolin D12 Хелат железа DTPA
Fe-11,6
килограмм

N- 11,1; Р2О5- 4,03; К2О- 6,47; SO3- 0,02; Cu-0,01; В- 0,02; Fe- 0,02; Mn- 0,01; Zn- 0,01; аминқышқылдары- 3,0 %; органиқалық қышқылдар- 0,7; моносахаридтер- 0,00388; фитогормондар -0,00044
литр
645
263
NANOVIT тыңайтқыштары: Супер
N-10,0; К2О-5,0; MgO-2,46; SO3- 0,35; Cu -0,37; В- 0,37; Fe- 0,07; Mn- 0,04; Zn- 0,21; Мо- 0,002; аминқышқылдары- 2,86; органиқалық қышқылдар -2,30; моносахаридтер- 0,00403; фитогормондар -0,00046
литр
900
264
NANOVIT тыңайтқыштары: Моно Мырыш
Zn- 7,67; N- 5,41; SО3 -3,61; аминокислоты – 2,78; органические кислоты- 8,35; моносахариды- 0,00385; фитогормоны- 0,00044
литр
697,5
265
NANOVIT тыңайтқыштары: Кальцийлі
N- 8,86, MgO- 0,71; SO3 - 0,77; СаО- 15,0; Cu-0,02; В-0,04; Fe- 0,21; Mn - 0,11; Zn – 0,02; аминқыщқылдары – 0,78; органикалық қышқылдар – 0,10; моносахаридтер – 0,00347; фитогормондар – 0,0004
литр
652,5
266
NANOVIT тыңайтқыштары: Фосфорлы
N- 4,53, Р2О5- 30,00; В- 0,51; Zn- 0,51; SO3 -0,25; аминқышқылдары- 0,08; органикалық қышқылдар -4,5; моносахаридтер- 0,00365; фитогормондар - 0,00042
литр
1 037,5
267
NANOVIT тыңайтқыштары: Молибденді
N – 3,34, SO3 – 0,25; В – 0,50; Мо – 3,00; Zn – 0,50; аминқышқылдары – 4,26; органикалық қышқылдар – 16,5; моносахаридтер – 0,00417; фитогормондар – 0,00048
литр
1 000
268
NANOVIT АМИНО МАКС тыңайтқышы
N-1,7, MgO- 0,1; SO3- 0,08; Cu-0,015; В- 0,01; Fe- 0,01; Mn-0,02; Мо- 0,006; Zn- 0,02; Р2О5 –1,0; К2О–1,1, Si-0,004; Co – 0,004; аминқышқылдары – 35,0; моносахаридтер – 0,1; фитогормондар – 0,012;
литр
2 465
269
NANOVIT ТЕРРА тыңайтқыштары, 3:18:18 маркалы
N – 3,0, Р2О5 – 18,0; К2О –18,0; MgO–0,015; SO3 – 0,015; В – 0,022; Cu – 0,038; Fe – 0,07; Mn – 0,03; Мо – 0,015; Zn – 0,015; Si–0,015; Co – 0,0015
литр
904
270
NANOVIT ТЕРРА тыңайтқыштары, 5:20:5 маркалы
N- 5,0, Р2О5- 20,0; К2О-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; В-0,02; Cu-0,04; Fe- 0,07; Mn- 0,035; Мо- 0,01; Zn- 0,01; Si-0,01; Co- 0,001
литр
885
271
NANOVIT ТЕРРА тыңайтқыштары, 9:18:9 маркалы
N – 9,0, Р2О5 – 18,0; К2О –9,0; MgO–0,012; SO3 – 0,012; В – 0,018; Cu – 0,04; Fe – 0,065; Mn – 0,028; Мо–0,012; Zn – 0,012; Si–0,012; Co – 0,0012
литр
885
272
"SunnyMix пшеница" тыңайтқышы
N-4, P2O5-40, K2O-5,48, B-4,5, Zn-14,6, Mo-0,5, MgO-6,56, Mn-21,1, Fe-14, S-7,95, Cu-7,6
литр
1 628
273
SunnyMix B тыңайтқышы
N-4,05, B-10,2
литр
1 628
274
"SunnyMix универсальный" тыңайтқышы
N-2,33, P2O5-20,3, K2O-13,7, B-5,1, Zn-5,6, Mo-0,06, Co-0,01, MgO-8,2, Mn-8,13, Fe-1,0, Cu-1,6
литр
1 628
275
SunnyMix Zn тыңайтқышы
Zn-12,5%, N-16,4
литр
1 628
276
SunnyMix подсолнечник тыңайтқышы
N-1,2, MgO-8,36, Mn-7,0, S-10,7, Mo-4,0
литр
1 628
277
SunnyMix бобовые вегетация тыңайтқышы

N-11,1; Р2О5-4,03; К2О-6,47; SO3-0,02; Cu-0,01; В-0,02; Fe-0,02; Mn-0,01; Zn-0,01; аминокислоты-3,0 %; органические кислоты-0,7; моносахариды-0,00388; фитогормоны-0,00044
литр
645
263
Удобрение NANOVIT: Супер
N-10,0; К2О-5,0; MgO-2,46; SO3-0,35; Cu-0,37; В-0,37; Fe-0,07; Mn-0,04; Zn-0,21; Мо-0,002; аминокислоты-2,86; органические кислоты-2,30; моносахариды-0,00403; фитогормоны-0,00046
литр
900
264
Удобрение NANOVIT: Моно Цинк
Zn-7,67; N-5,41; SО3-3,61; аминокислоты-2,78; органические кислоты-8,35; моносахариды-0,00385; фитогормоны-0,00044
литр
697,5
265
Удобрение NANOVIT: Кальциевый
N-8,86, MgO-0,71; SO3-0,77; СаО-15,0; Cu-0,02; В-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминокислоты-0,78; органические кислоты-0,10; моносахариды-0,00347; фитогормоны-0,0004
литр
652,5
266
Удобрение NANOVIT: Фосфорный
N-4,53, Р2О5-30,00; В-0,51; Zn-0,51; SO3-0,25; аминокислоты-0,08; органические ислоты-4,5; моносахариды-0,00365; фитогормоны-0,00042
литр
1 037,5
267
Удобрение NANOVIT: Молибденовый
N-3,34, SO3-0,25; В – 0,50; Мо-3,00; Zn-0,50; аминокислоты-4,26; органические кислоты-16,5; моносахариды-0,00417; фитогормоны-0,00048
литр
1 000
268
Удобрение NANOVIT АМИНО МАКС
N-1,7, MgO-0,1; SO3 – 0,08; Cu-0,015; В-0,01; Fe-0,01; Mn- 0,02; Мо-0,006; Zn-0,02; Р2О5–1,0; К2О-1,1, Si-0,004; Co-0,004; аминокислоты-35,0; моносахариды-0,1; фитогормоны-0,012;
литр
2 465
269
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 3:18:18
N-3,0, Р2О5-18,0; К2О-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; В-0,022; Cu-0,038; Fe-0,07; Mn-0,03; Мо-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
литр
904
270
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 5:20:5
N-5,0, Р2О5-20,0; К2О-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; В-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Мо-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
литр
885
271
Удобрение NANOVIT ТЕРРА, марки 9:18:9
N-9,0, Р2О5-18,0; К2О-9,0; MgO-0,012; SO3-0,012; В-0,018; Cu-0,04; Fe-0,065; Mn-0,028; Мо-0,012; Zn-0,012; Si-0,012; Co-0,0012
литр
885
272
Удобрение "SunnyMix пшеница"
N-4, P2O5-40, K2O-5,48, B-4,5, Zn-14,6, Mo-0,5, MgO-6,56, Mn-21,1, Fe-14, S-7,95, Cu-7,6
литр
1 628
273
Удобрение SunnyMix B
N-4,05, B-10,2
литр
1 628
274
Удобрение "SunnyMix универсальный"
N-2,33, P2O5-20,3, K2O-13,7, B-5,1, Zn-5,6, Mo-0,06, Co-0,01, MgO-8,2, Mn-8,13, Fe-1,0, Cu-1,6
литр
1 628
275
Удобрение SunnyMix Zn
Zn-12,5%, N-16,4
литр
1 628
276
Удобрение SunnyMix подсолнечник
N-1,2, MgO-8,36, Mn-7,0, S-10,7, Mo-4,0
литр
1 628
277
Удобрение SunnyMix бобовые вегетация