"САРЫ-АРҚА" магистральдық газ құбырының орналастыру үшін Қарағанды облысының аумағындағы жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 22 мамырдағы № 23/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 2 мамырдағы № 27/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 5324 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2012 жылғы 22 маусымдағы "Магистральдық құбыр туралы" заңдарына, "ҚазТрансГаз" 2018 жылғы 4 желтоқсандағы № 1-40-3478 және "АстанаГаз ҚМК" акционерлік қоғамдарының 2019 жылғы 9 қаңтардағы №01-08/15 өтініштеріне, "Сарыарқа" МГ салу" (1-ші кезең. "Қызылорда-Астана" МГ учаскесі) жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы сатып алу-сату 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 09/38-АГ/04 шартына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "САРЫ-АРҚА" магистральдық газ құбырының орналастыру үшін Қарағанды облысының аумағындағы жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 22 мамырдағы № 23/02 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4800 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 8 маусымда электрондық түрде жарияланған, "Индустриальная Караганда" 2018 жылғы 9 маусымдағы № 62 (22321) және "Орталық Қазақстан" 2018 жылғы 9 маусымдағы № 61 (22513) газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. "АстанаГаз ҚМК" акционерлік қоғамы (келісім бойынша) жер учаскелерінің меншік иелері мен жер пайдаланушыларға шығындарды толық көлемде өтеу, шығындардың мөлшері және оларды өтеу тәртібі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес тараптардың келісімімен анықталсын."
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Шайдаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов

О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 22 мая 2018 года № 23/02 "Об установлении публичного сервитута на земельные участки на территории Карагандинской области для размещения магистрального газопровода "САРЫ-АРКА"
Постановление акимата Карагандинской области от 2 мая 2019 года № 27/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 мая 2019 года № 5324
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 22 июня 2012 года "О магистральном трубопроводе", обращениями акционерных обществ "КазТрансГаз" от 4 декабря 2018 года № 1-40-3478 и "АстанаГаз КМГ" от 9 января 2019 года №01-08/15, договором купли-продажи проектно-сметной документации по проекту "Строительство МГ "Сарыарқа" (1-й этап. Участок МГ "Кызылорда-Астана") от 28 декабря 2018 года № 09/38-АГ/04, акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 22 мая 2018 года № 23/02 "Об установлении публичного сервитута на земельные участки на территории Карагандинской области для размещения магистрального газопровода "САРЫ-АРКА" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4800, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 июня 2018 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 9 июня 2018 года № 62 (22321) и "Орталық Қазақстан" от 9 июня 2018 года № 61 (22513)) следующие изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Акционерному обществу "АстанаГаз КМГ" (по согласованию) возместить убытки собственникам земельных участков и землепользователям в полном объеме, размер убытков и порядок их компенсации определить соглашением сторон в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан."
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Карагандинской области Шайдарова С. Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов