Жоғары білімі бар мамандарды даярлаудың 2019 - 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 19 шілдедегі № 43/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 шілдеде № 5414 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жоғары білімі бар мамандарды даярлаудың 2019 – 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов
Қарағанды облысы әкімдігінің
2019 жылғы 19 шілдедегі
№ 43/01 қаулысына
1 қосымша

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием на 2019 - 2020 учебный год
Постановление акимата Карагандинской области от 19 июля 2019 года № 43/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 июля 2019 года № 5414.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием на 2019 – 2020 учебный год согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Карагандинской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 19 июля 2019 года
№ 43/01

2019-2020 оқу жылына арналған жоғары бiлiмдi мамандарды даярлауға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы (жергілікті бюджет есебінен) Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі – "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 14.01.2021 № 04/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
р/с
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Жоғары білім дайындау бағыттарының коды және жіктеуіші

Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием на 2019-2020 учебный год (за счет местного бюджета)
Администратор бюджетной программы - Государственное учреждение "Управление образования Карагандинской области"
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 14.01.2021 № 04/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
п/п
Код и классификация области образования
Код и классификатор направлений подготовки высшего образования

6B02 Өнер және гуманитарлық ғылымдар
6B021 Өнер
5
635,8/371,8
3
6B03 Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
6B032 Журналистика және ақпарат
10
635,8/342,9
4
6B07 Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
6B072 Өндірістік және өңдеу салалары
5
635,8/635,8
5
6В09 Ветеринария
6В091 Ветеринария
5
635,8/349,4
Барлығы
60
Қарағанды облысы әкімдігінің
2019 жылғы 19 шілдедегі
№ 43/01 қаулысына
2 қосымша
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2019-2020 оқу жылына арналған нысаналы трансферт есебінен көп балалы және аз қамтылған отбасыларының балалары үшін жоғары білімді мамандар даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысы (нысаналы ағымдағы трансферт сомасы есебінен) Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі – "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 14.01.2021 № 04/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
р/с
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Жоғары білім дайындау бағыттарының коды және жіктеуіші

6В02 Искусство и гуманитарные науки
6B021 Искусство
5
635,8/371,8
3
6В03 Социальные науки, журналистика и информация
6B032 Журналистика и информация
10
635,8/342,9
4
6В07 Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
6В072 Производственные и обрабатывающие отрасли
5
635,8/635,8
5
6В09 Ветеринария
6В091 Ветеринария
5
635,8/349,4
Всего
60
Приложение 2
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 19 июля 2019 года
№ 43/01
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на 2019-2020 учебный год (за счет суммы целевого текущего трансферта) Администратор бюджетной программы - Государственное учреждение "Управление образования Карагандинской области"
Сноска. Приложение 2 – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 14.01.2021 № 04/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
п/п
Код и классификация области образования
Код и классификатор направлений подготовки высшего образования