2019 - 2020 оқу жылына жоғары білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 6 тамыздағы № 47/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 тамызда № 5426 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" заңдарына және жоғары және жоғары білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша комиссияның 2019 жылғы 23 шілдедегі №1 шешіміне сәйкес Қарағанды облысының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2019-2020 оқу жылына жоғары білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары оқу орындарының тізбесі осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) жергілікті және республикалың бюджет есебінен мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде оқуға түсетін азаматтармен жасалған шарттардың тиісті орындалуын;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қарағанды облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын;
3) осы қаулыдан туындайтын басқа да шараларды қабылдауын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. "2019 - 2020 оқу жылына жоғары білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы" қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімінің міндетін атқарушы А. Дүйсебаев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2019 жылғы "___" _________
№ ____ қаулысына
1 қосымша
2019-2020 оқу жылы жоғары бiлiмi бар мамандарды даярлауға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы орналастырылатын жоғары оқу орындар тізбесі (жергілікті бюджет есебінен)
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі – "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
р/с
Жоғары оқу орнының атауы
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Жоғары білім дайындау бағыттарының коды және жіктеуіші
2019-2020 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі
1
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Академик Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

О размещении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием на 2019-2020 учебный год
Постановление акимата Карагандинской области от 6 августа 2019 года № 47/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 августа 2019 года № 5426
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" и на основании решения комиссии по размещению государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием от 23 июля 2019 года № 1 акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень высших учебных заведений, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием на 2019 – 2020 учебный год согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Карагандинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) надлежащее исполнение договоров с гражданами, поступающими на основе государственного образовательного заказа за счет средств местного и республиканского бюджета;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Карагандинской области после его официального опубликования;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Постановление "О размещении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием на 2019-2020 учебный год" вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Карагандинской области А. Дуйсебаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Карагандинской области
от "__" _______ 2019 года
№ _____
Перечень высших учебных заведений, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием на 2019-2020 учебный год (за счет местного бюджета)
Администратор бюджетных программ - Государственное учреждение "Управление образования Карагандинской области"
п/п
Наименование высшего учебного заведения
Код и классификация области образования
Код и классификатор направлений подготовки высшего образования
Объем государственного образовательного заказа на 2019-2020 учебный год
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный университет имени академика Е.А. Букетова" Министерства образования и науки Республики Казахстан

6В01 Педагогиалық ғылымдар
6В012 Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту педагогикасы
5
6В013 Пәндік мамандандырылмаған мұғалімдерді даярлау
10
6В014 Жалпы дамудың пәндік мамандандырылған мұғалімдерін даярлау
9
6В019 Арнайы педагогика мамандарын даярлау
10
6В02 Өнер және гуманитарлық ғылымдар
6B021 Өнер
2
6В03 Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат
6B032 Журналистика және ақпарат
10
Барлығы
46
2
"Ө. А. Байқоныров атындағы Жезқазған университеті" акционерлік қоғамы
6В01 Педагогиалық ғылымдар
6В014 Жалпы дамудың пәндік мамандандырылған мұғалімдерін даярлау
1
3
Қазақстан Республикасы Мәдиниет және спорт министрлігінің "Т. Қ. Жүргенов атындағы қазақ ұлттық өнер академиясы" республикалық мемлекеттік мекеме
6В02 Өнер және гуманитарлық ғылымдар
6B021 Өнер
3
4
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

6В01 Педагогические науки
6В012 Педагогика дошкольного воспитания и обучения
5
6В013 Подготовка учителей без предметной специализации
10
6В014 Подготовка учителей с предметной специализацией общего развития
9
6В019 Подготовка специалистов по специальной педагогике
10
6В02 Искусство и гуманитарные науки
6B021 Искусство
2
6В03 Социальные науки, журналистика и информация
6B032 Журналистика и информация
10
Всего
46
2
Акционерное общество "Жезказганский университет имени О.А.Байконурова"
6В01 Педагогические науки
6В014 Подготовка учителей с предметной специализацией общего развития
1
3
Республиканское государственное учреждение "Казахская национальная академия искусств имени Т.К. Жургенова" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
6В02 Искусство и гуманитарные науки
6B021 Искусство
3
4
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный технический университет" Министерства образования и науки Республики Казахстан

6В07 Инженерлік, өндеу және кұрылыс салалары
6В072 Өндірістік және өндеу салалары
5
5
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Семей қаласының Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
6В09 Ветеринария
6В091 Ветеринария
1
6
"Сәкен Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті" акционерлік қоғамы
6В09 Ветеринария
6В091 Ветеринария
4
Барлығы
14
Жиыны
60
Қарағанды облысы әкімдігінің
2019 жылғы "___" _________
№ ____ қаулысына
2 қосымша
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2019-2020 оқу жылына арналған нысаналы трансферт есебінен көпбалалы және аз қамтылған отбасыларының балалары үшін жоғары білімді мамандар даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысы (нысаналы ағымдағы трансферт сомасы есебінен)
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі – "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
р/с
Жоғары оқу орнының атауы
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Жоғары білім дайындау бағыттарының коды және жіктеуіші
2019-2020 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі
1
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Академик Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

6В07 Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
6В072 Производственные и обрабатывающие отрасли
5
5
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственный университет имени Шакарима города Семей" Министерства образования и науки Республики Казахстан
6В09 Ветеринария
6В091 Ветеринария
1
6
Акционерное общество "Казахский агротехнический университет имени Сакена Сейфуллина"
6В09 Ветеринария
6В091 Ветеринария
4
Всего
14
Итого
60
Приложение 2
к постановлению акимата
Карагандинской области
от "___" _______ 2019 года
№ _____
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на 2019-2020 учебный год (за счет суммы целевого текущего трансферта)
Администратор бюджетных программ - Государственное учреждение "Управление образования Карагандинской области"
п/п
Наименование высшего учебного заведения
Код и классификация области образования
Код и классификатор направлений подготовки высшего образования
Объем государственного образовательного заказа на 2019-2020 учебный год
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный университет имени академика Е.А. Букетова" Министерства образования и науки Республики Казахстан