Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 20 тамыздағы № 49/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 тамызда № 5443 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 23/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 14.04.2020 № 23/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 274 "Геология және су ресурстарын пайдалану саласындағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 501 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18656 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келесі мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттері:
1) "Болашақ құрылыс учаскеcі астындағы жер қойнауында пайдалы қазбалардың жоқ немесе оның аз мөлшерде екендігі туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес;
2) "Пайдалы қазбалар жатқан аумақтарда құрылыс салуға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес;
3) "Кен іздеушілікке арналған лицензияны беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Қарағанды облысының өнеркәсіп және индустриялық – инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қолдансын.
3. Осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
5. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов
Қарағанды облысы әкімінің
2019 жылғы "__" _______ № ____
қаулысына 1 қосымша
"Болашақ құрылыс учаскесі астындағы жер қойнауында пайдалы қазбалардың жоқ немесе оның аз мөлшерде екендігі туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1– тарау. Жалпы ережелер

Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Карагандинской области от 20 августа 2019 года № 49/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 августа 2019 года № 5443. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 14 апреля 2020 года № 23/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 14.04.2020 № 23/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 4 мая 2019 года № 274 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 501 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере геологии и пользования водными ресурсами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 18656), акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить регламенты следующих государственных услуг:
1) регламент государственной услуги "Выдача заключения об отсутствии или малозначительности полезных ископаемых в недрах под участком предстоящей застройки" согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) регламент государственной услуги "Выдача разрешения на застройку территорий залегания полезных ископаемых" согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) регламент государственной услуги "Выдача лицензии на старательство" согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
2. Государственному учреждению "Управление промышленности и индустриально-инновационного развития Карагандинской области" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
5. Постановление "Об утверждении регламентов государственных услуг" вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Карагандинской области
от "___" ________2019 года № _____
Регламент государственной услуги "Выдача заключения об отсутствии или малозначительности полезных ископаемых в недрах под участком предстоящей застройки"
Глава 1. Общие положения

1. "Болашақ құрылыс учаскесі астындағы жер қойнауында пайдалы қазбалардың жоқ немесе оның аз мөлшерде екендігі туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Геология және су ресурстарын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 501 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11452 тіркелген) бекітілген "Болашақ құрылыс учаскеcі астындағы жер қойнауында пайдалы қазбалардың жоқ немесе оның аз мөлшерде екендігі туралы қорытынды беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде облыстық жергілікті атқарушы органымен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру www.egov.kz "электрондық үкіметтің" веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: электрондық (толық автоматтандырылған).
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі - болашақ құрылыс учаскесі астындағы жер қойнауында пайдалы қазбалардың жоқ немесе оның аз мөлшерде екендігі туралы қорытынды немесе болашақ құрылыс учаскесі астында пайдалы қазбалардың болуы туралы хабарлама-хат беру немесе Стандарттың 10-тармағында көзделген жағдайда және негіз бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап (бұдан әрі-мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі).
Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін беру: электрондық.
2 – тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) әрекет тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімінің (әрекет) басталуына көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге жеке және заңды тұлғалардың (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) Стандарттың 9 тармағында көрсетілген өтініштер мен құжаттарды ұсынуы негіз болады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына енетін рәсімдердің (әрекеттердің) әрқайсысының мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды портал арқылы берген кезде құжаттарды қабылдауы және тіркеуі, басшылыққа жолдауы- 15 (он бес) минут;
нәтижесі - кеңсе қызметкерінің құжатты қабылдауы және тіркеуі;
2) басшылықтың көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қарауы және көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесін анықтауы - 1 (бір) сағат;
нәтижесі - көрсетілетін қызметті беруші басшылығының қарары және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесіне жолдау;

1. Государственная услуга "Выдача заключения об отсутствии или малозначительности полезных ископаемых в недрах под участком предстоящей застройки" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (далее – услугодатель), на основании стандарта государственной услуги "Выдача заключения об отсутствии или малозначительности полезных ископаемых в недрах под участком предстоящей застройки", утвержденного приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 501"Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере геологии и пользования водными ресурсами" (далее – Стандарт), (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11452).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (полностью автоматизированная).
3. Результат государственной услуги - заключение об отсутствии или малозначительности полезных ископаемых в недрах под участком предстоящей застройки или письмо-уведомление о наличии полезных ископаемых под площадью предстоящей застройки либо письменный мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случае и по основанию, предусмотренных пунктом 10 Стандарта (далее - результат государственной услуги).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная.
Глава 2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставление заявления и документов физическими и юридическими лицами (далее – Услугополучатель) услугодателю, предусмотренным пунктом 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) принятие и регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя при подаче услугополучателем всех необходимых документов посредством портала, направление руководству - 15 (пятнадцать) минут;
результат - принятие и регистрация документов сотрудником канцелярии;
2) рассмотрение руководством документов услугополучателя и определение структурного подразделения услугодателя - 1 (один) час;
результат – резолюция руководства услугодателя и направление документов в структурное подразделение услугодателя;

3) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесі басшысының жауапты орындаушыны белгілеуі - 1 (бір) сағат;
нәтижесі – құрылымдық бөлімше басшысының жауапты орындаушыны белгілеуі;
4) жауапты орындаушының ұсынылған құжаттардың толықтығын қарауы, құжаттарды "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитетінің Қарағанды қаласындағы "Орталыққазжерқойнауы" Орталық Қазақстан өңіраралық геология және жер қойнауын пайдалану департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі – "Орталыққазжерқойнауы" ӨД) келісуге жіберуі, келісілгеннен кейін Стандарттың 10 - тармағында көзделген жауапты орындаушының Мемлекеттік қызмет нәтижесін ресімдеуі - 8 (сегіз) жұмыс күні;
нәтижесі – жауапты орындаушының мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ресімдеуі;
5) құрылымдық бөлімше басшысының мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасына бұрыштама қоюы - 1 (бір) сағат;
нәтижесі - құрылымдық бөлімше басшысының бұрыштама қойылған мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасы;
6) басшылықтың мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесіне қол қоюы- 1 (бір) сағат;
нәтижесі - басшылық қол қойған мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі.
Порталда мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне", көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының электрондық цифрлық қолтаңбасын (бұдан әрі- ЭЦҚ) қол қойылған электрондық құжат нысанында жіберіледі.
3 – тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекет тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
3) көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшесінің басшысы;
4) көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы.
7. Әр процедураның (әрекет) ұзақтығын көрсетумен құрылымдық бөлімшелер арасындағы процедураларды (әрекеттер) сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды портал арқылы берген кезде құжаттарды қабылдауы және тіркеуі, басшылыққа жолдауы – 15 (он бес) минут;
2) басшылықтың қолтаңбасымен құжаттар құрылымдық бөлімшеге жолданады - 1 (бір) сағат;
3) құрылымдық бөлімшесінің басшысы қабылданған құжаттарды қарастыру үшін жауапты орындаушыны белгілейді - 1 (бір) сағат;

3) определение ответственного исполнителя руководителем структурного подразделения услугодателя - 1 (один) час;
результат - определение руководителем структурного подразделения ответственного исполнителя;
4) рассмотрение ответственным исполнителем предоставленных документов на полноту, направление документов на согласование в республиканское государственное учреждение "Центрально - Казахстанский межрегиональный Департамент геологии и недропользования Комитета геологии и недропользования Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан "Центрказнедра" в городе Караганде" (далее - МД "Центрказнедра"), после согласования оформление результата государственной услуги ответственным исполнителем, предусмотренных пунктом 10 Стандарта - 8 (восемь) рабочих дней;
результат - оформление результата государственной услуги ответственным исполнителем;
5) визирование проекта результата государственной услуги руководителем структурного подразделения – 1 (один) час;
результат - завизированный проект результата государственной услуги руководителем структурного подразделения;
6) подписание результата государственной услуги руководством – 1 (один) час;
результат – подписанный руководством результат государственной услуги.
На портале результат оказания государственной услуги направляется услугополучателю в "личный кабинет" в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
Глава 3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) руководитель структурного подразделения услугодателя;
4) ответственный исполнитель структурного подразделения услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) принятие и регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя при подаче услугополучателем всех необходимых документов посредством портала, направление руководству – 15 (пятнадцать) минут;
2) документы с резолюцией руководства направляются в структурное подразделение - 1 (один) час;
3) руководитель структурного подразделения определяет ответственного исполнителя для рассмотрения принятых документов - 1 (один) час;

4) жауапты орындаушы:
ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, құжаттарды "Орталыққазжерқойнауы" ӨД-не келісуге жолдайды -1 (бір) жұмыс күні;
"Орталыққазжерқойнауы" ӨД ұсынылған құжаттарды қарайды - 5 (бес) жұмыс күні және жауапты көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды;
жауапты орындаушы Стандарттың 10 - тармағында көзделген мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ресімдейді - 2 (екі) жұмыс күні;
5) мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасына құрылымдық бөлімшенің басшысы бұрыштама қояды - 1 (бір) сағат;
6) мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесіне басшылық ЭЦҚ көмегімен қол қояды және көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" жіберіледі – 1 (бір) сағат.
8. Процедуралар бірізділігінің жан-жақты сипаттамасы, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің өзара әрекеті осы Регламенттің 1-қосымшасына сәйкес бизнес-үдерістердің анықтамалығында көрсетілген.
4 – тарау. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызмет "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы көрсетілмейді.
10. Қызмет беруші және қызмет алушының мемлекеттік қызметті портал арқылы көрсету кезіндегі өтіну тәртібі және рәсімдер (әрекеттер) кезегі:
1) қызмет алушы компьютер интернет-браузерінде сақталатын өз ЭЦҚ тіркеу куәлігі көмегімен порталда тіркелуін жүзеге асырады (порталда тіркелмеген қызмет алушылар үшін жүзеге асырылады);
2) 1 үдеріс – компьютер интернет-браузерінде қызмет алушының ЭЦҚ тіркеу куәлігін қосуы, қызмет алушымен мемлекеттік қызметті порталда алу үшін құпия сөзді енгізу үрдісі (авторизация үрдісі);
3) 1 шарт – порталда тіркелген қызмет алушы жөніндегі мәліметтердің растығын жеке немесе бизнес индификациялық нөмірі (бұдан әрі – ЖСН/БСН) және құпия сөз арқылы тексеру;
4) 2 үдеріс – порталдың қызмет алушының мәліметтерінде болған бұзушылықтарға байланысты авторизациядан бас тарту туралы хабар қалыптастыруы;
5) 3 үдеріс – қызмет алушының осы регламентте келтірілген қызметті таңдауы, экранға қызметті көрсету үшін сұрау нысанын шығару және қызмет алушының нысанды (мәліметтерді енгізу) оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып толтыруы, сұрау нысанына электрондық түрде қажетті құжаттар көшірмелерін қосу;
6) 4 үдеріс – қызмет алушының сұрауды куәландыру (қол қою) үшін ЭЦҚ тіркеу куәлігін таңдауы;

4) ответственный исполнитель:
рассматривает представленные документы на полноту и направляет документы на согласование в МД "Центрказнедра" - 1 (один) рабочий день;
МД "Центрказнедра" рассматривает представленные документы - 5 (пять) рабочих дней и направляет ответ услугодателю;
ответственный исполнитель оформляет результат государственной услуги, предусмотренный пунктом 10 Стандарта – 2 (два) рабочих дня;
5) проект результата государственной услуги визируется руководителем структурного подразделения – 1 (один) час;
6) результат государственной услуги подписывается руководством с помощью ЭЦП и направляется услугополучателю в "личный кабинет" – 1 (один) час.
8. Подробное описание последовательности процедур, взаимодействий структурных подразделений услугодателя отражается в справочнике бизнес-процессов согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
Глава 4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Государственная услуга не оказывается через Государственную корпорацию "Правительство для граждан".
10. Порядок обращения и последовательность процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию на портале с помощью своего регистрационного свидетельства ЭЦП, которое хранится в интернет-браузере компьютера услугополучателя (осуществляется для незарегистрированных услугополучателей на портале);
2) процесс 1 – прикрепление в интернет-браузер компьютера услугополучателем регистрационного свидетельства ЭЦП, процесс ввода услугополучателем пароля (процесс авторизации) на портале для получения государственной услуги;
3) условие 1 – проверка на портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через индивидуальный или бизнес идентификационный номер (далее – ИИН/БИН) и пароль;
4) процесс 2 – формирование порталом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
5) процесс 3 – выбор услугополучателем услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикреплением к форме запроса необходимых копий документов в электронном виде;
6) процесс 4 – выбор услугополучателем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;

7) 2 шарт – порталда ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қызмет ету мерзімін және шақырылған (жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде жоқтығын, сондай-ақ идентификациялық мәліметтердің сәйкестігін (сұрауда көрсетілген ЖСН/БСН және ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН/БСН арасында) тексеру;
8) 5 үдеріс – қызмет алушының ЭЦҚ растығын дәлелдемегеніне байланысты сұранатын қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарды қалыптастыру;
9) 6 үдеріс – қызметті көрсетуге толтырылған сұрау нысанын (енгізілген мәліметтерді) ЭЦҚ арқылы куәландыру (қол қою);
10) 7 үдеріс – "Е-лицензиялау" мемлекеттік дерекқор" ақпараттық жүйесіне (бұдан әрі – "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ) электрондық құжатты (қызмет алушының сұрауы) тіркеу;
11) 3 шарт – қызмет берушінің қызмет алушының қоса ұсынған құжаттарының Стандарттағы көрсетілген қызметті көрсету негіздеріне сәйкестігін тексеру (өңдеу);
12) 8 үдеріс – қызмет алушының құжаттарындағы бұзушылықтарға байланысты сұранатын қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарды қалыптастыру;
13) 9 үдеріс – қызмет алушының "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ-інде қалыптастырылған қызмет нәтижесін алуы. Электрондық құжат қызмет алушының уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ пайдалану арқылы қалыптастырылады.
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсетуге жұмсалған ақпараттық жүйелердің өзара функционалдық әрекеттесуі № 1 диаграмма осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
"Болашақ құрылыс учаскеcі астындағы
жер қойнауында пайдалы қазбалардың
жоқ немесе оның аз мөлшерде екендігі
туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 1-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес–процестердің анықтамалығы
"Болашақ құрылыс учаскеcі астындағы
жер қойнауында пайдалы қазбалардың
жоқ немесе оның аз мөлшерде екендігі
туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызметті портал арқылы көрсету кезіндегі өзара функционалды әрекеттесудің диаграммасы
Шартты белгілер:
Қарағанды облысы әкімінің
2019 жылғы "__" _______ № ____
қаулысына 2 қосымша
"Пайдалы қазбалар жатқан аумақтарда құрылыс салуға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1– тарау. Жалпы ережелер
1. "Пайдалы қазбалар жатқан аумақтарда құрылыс салуға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызметі) "Геология және су ресурстарын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 28сәуірдегі №501 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11452 тіркелген) бекітілген "Пайдалы қазбалар жатқан аумақтарда құрылыс салуға рұқсат беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде облыстық жергілікті атқарушы органымен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру www.egov.kz "электрондық үкіметтің" веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.

7) условие 2 – проверка на портале срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных (между ИИН/БИН, указанным в запросе, и ИИН/БИН, указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП);
8) процесс 5 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с неподтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
9) процесс 6 – удостоверение (подписание) посредством ЭЦП услугополучателя заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание услуги;
10) процесс 7 – регистрация электронного документа (запроса услугополучателя) в информационную систему "Государственная база данных "Е-лицензирование" (далее – ИС ГБД "Е-лицензирование");
11) условие 3 – проверка (обработка) услугодателем соответствия приложенных услугополучателем документов, указанных в Стандарте, основаниям для оказания услуги;
12) процесс 8 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в документах услугополучателя;
13) процесс 9 – получение услугополучателем результата услуги, сформированного ИС ГБД "Е-лицензирование". Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через портал, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача заключения об отсутствии или малозначительности
полезных ископаемых в недрах под участком
предстоящей застройки"
Справочник бизнес-процессов при оказании государственной услуги
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача заключения об отсутствии или малозначительности
полезных ископаемых в недрах под участком
предстоящей застройки"
Диаграмма функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через портал
Условные обозначения:
Приложение 2
к постановлению акимата
Карагандинской области
от "___" ________2019 года № _____
Регламент государственной услуги "Выдача разрешения на застройку территорий залегания полезных ископаемых"
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача разрешения на застройку территорий залегания полезных ископаемых" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (далее – услугодатель), на основании стандарта государственной услуги "Выдача разрешения на застройку территорий залегания полезных ископаемых", утвержденного приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года №501 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере геологии и пользования водными ресурсами" (далее – Стандарт), (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11452).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).

2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: электрондық (толық автоматтандырылған).
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі пайдалы қазбалар жатқан алаңдарда құрылыс салуға рұқсат беру немесе Стандарттың 10-тармағында көзделген жағдайда және негіз бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы жазбаша дәлелді жауап (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі) болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін беру: электрондық.
2 – тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) әрекет тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімінің (әрекет) басталуына көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге жеке және заңды тұлғалардың (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) Стандарттың 9-тармағында көрсетілген өтініштер мен құжаттарды ұсынуы негіз болады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды портал арқылы берген кезде құжаттарды қабылдауы және тіркеуі, басшылыққа жолдауы - 15 (он бес) минут;
нәтижесі - кеңсе қызметкерінің құжаттарды қабылдауы және тіркеуі және басшылыққа жолдауы;
2) басшылықтың көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қарауы және көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесін анықтауы - 1 (бір) сағат;
нәтижесі - көрсетілетін қызметті беруші басшылығының бұрыштамасы және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесіне жолдауы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесі басшысының жауапты орындаушыны белгілеуі - 1 (бір) сағат;
нәтижесі – құрылымдық бөлімше басшысының жауапты орындаушыны белгілеуі;
4) жауапты орындаушының ұсынылған құжаттардың толықтығын қарауы, құжаттарды "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитетінің Қарағанды қаласындағы "Орталыққазжерқойнауы" Орталық Қазақстан өңіраралық геология және жер қойнауын пайдалану департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі – "Орталыққазжерқойнауы" ӨД) келісуге жіберуі, келісілгеннен кейін Стандарттың 10-тармағында көзделген жауапты орындаушының мемлекеттік көрсетілген қызмет нәтижесін ресімдеуі - 8 (сегіз) жұмыс күні;
нәтижесі – жауапты орындаушының мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын ресімдеуі;
5) құрылымдық бөлімше басшысының мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасына бұрыштама қоюы - 1 (бір) сағат;
нәтижесі - құрылымдық бөлімше басшысының бұрыштама қойылған мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасы;

2. Форма оказания государственной услуги: электронная (полностью автоматизированная).
3. Результатом оказания государственной услуги является разрешение на застройку площадей залегания полезных ископаемых либо письменный мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случае и по основанию, предусмотренных пунктом 10 Стандарта (далее – результат государственной услуги).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная.
Глава 2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставление заявления и документов физическими и юридическими лицами (далее – Услугополучатель) услугодателю, предусмотренным пунктом 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) принятие и регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя при подаче услугополучателем всех необходимых документов посредством портала, направление руководству - 15 (пятнадцать) минут;
результат - принятие и регистрация документов сотрудником канцелярии и направление руководству;
2) рассмотрение руководством документов услугополучателя и определение структурного подразделения услугодателя - 1 (один) час;
результат – резолюция руководства услугодателя и направление документов в структурное подразделение услугодателя;
3) определение ответственного исполнителя руководителем структурного подразделения услугодателя - 1 (один) час;
результат - определение руководителем структурного подразделения ответственного исполнителя;
4) рассмотрение ответственным исполнителем предоставленных документов на полноту, направление документов на согласование в республиканское государственное учреждение "Центрально - Казахстанский межрегиональный Департамент геологии и недропользования Комитета геологии и недропользования Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан "Центрказнедра" в городе Караганде" (далее - МД "Центрказнедра"), после согласования оформление результата государственной услуги ответственным исполнителем, предусмотренных пунктом 10 Стандарта – 8 (восемь) рабочих дней;
результат - оформление проекта результата государственной услуги ответственным исполнителем;
5) визирование проекта результата государственной услуги руководителем структурного подразделения – 1 (один) час;
результат - завизированный проект результата государственной услуги руководителем структурного подразделения;

1. "Кен іздеушілікке арналған лицензияны беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Геология және су ресурстарын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 501 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11452 тіркелген) бекітілген "Кен іздеушілікке арналған лицензияны беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде облыстық жергілікті атқарушы органымен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету түрі - қағаз.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі - кен іздеушілікке арналған лицензия, қайта рәсімделген лицензия, лицензияның тел нұсқасы немесе стандартының 9-тармағында көзделген жағдайда және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжді түрдегі жауап (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі).
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру нысаны: қағаз түрінде.
2 – тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) әрекет тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімінің (әрекет) басталуына көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге жеке тұлғалардың (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) Стандарттың 8 тармағында көрсетілген өтініштер мен құжаттарды ұсынуы негіз болады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына енетін рәсімдердің (әрекеттердің) әрқайсысының мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
1) кеңсе қызметкерінің құжатты қабылдауы және тіркеуі - 15 (он бес) минут;
нәтижесі - кеңсе қызметкерінің құжатты қабылдауы және тіркеуі;
2) басшылықтың көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қарауы және көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесін анықтауы - 1 (бір) сағат;
нәтижесі - көрсетілетін қызметті беруші басшылығының бұрыштамасы және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесіне жолдау;
3) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесі басшысының жауапты орындаушыны белгілеуі - 1 (бір) сағат;
нәтижесі – құрылымдық бөлімше басшысының жауапты орындаушыны белгілеуі;
4) жауапты орындаушымен ұсынылған құжаттардың толықтығын қарау, мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ресімдеу - 6 (алты) жұмыс күні;
нәтижесі - жауапты орындаушының мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын ресімдеуі;

1. Государственная услуга "Выдача лицензии на старательство" (далее – государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (далее – услугодатель), на основании стандарта государственной услуги "Выдача лицензии на старательство", утвержденного приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года №501"Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере геологии и пользования водными ресурсами" (далее – Стандарт), (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11452).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – лицензия на старательство, переоформленная лицензия, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9 Стандарта (далее – результат государственной услуги).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Глава 2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставление заявления и документов физическими лицами (далее – Услугополучатель) услугодателю, предусмотренным пунктом 8 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) принятие и регистрация документов сотрудником канцелярии - 15 (пятнадцать) минут;
результат - принятие и регистрация документов сотрудником канцелярии;
2) рассмотрение руководством документов услугополучателя и определение структурного подразделения услугодателя - 1 (один) час;
результат – резолюция руководства услугодателя и направление документов в структурное подразделение услугодателя;
3) определение ответственного исполнителя руководителем структурного подразделения услугодателя - 1 (один) час;
результат - определение руководителем структурного подразделения ответственного исполнителя;
4) рассмотрение ответственным исполнителем предоставленных документов на полноту, оформление результата государственной услуги – 6 (шесть) рабочих дней;
результат–оформление проекта результата государственной услуги ответственным исполнителем;

5) құрылымдық бөлімше басшысының мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасына бұрыштама қоюы - 1 (бір) сағат;
нәтижесі - құрылымдық бөлімше басшысының бұрыштама қойылған мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасы;
6) басшылықтың мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесіне қол қоюы және жауапты орындаушыға жолдауы - 1 (бір) сағат;
нәтижесі - басшылық қол қойған мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі және жауапты орындаушыға жолдау;
7) жауапты орындаушының лицензияны, қайта ресімделген лицензияны мөрмен растауы, лицензияны, қайта ресімделген лицензияны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты журналда тіркеу және көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін кеңсеге жолдау -1 (бір) сағат;
нәтижесі - жауапты орындаушының лицензияны, қайта ресімделген лицензияны мөрмен растауы, лицензияны, қайта ресімделген лицензияны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты журналда тіркеу және көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін кеңсеге жолдау;
8) кеңсе қызметкерінің мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беруі - 15 (он бес) минут;
нәтижесі - кеңсе қызметкерінің мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беруі.
3 – тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекет тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
3) көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшесінің басшысы;
4) көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы.
7. Әр процедураның (әрекет) ұзақтығын көрсетумен құрылымдық бөлімшелер арасындағы процедураларды (әрекеттер) сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті алушының барлық қажетті құжаттарды тапсыруы кезінде құжаттарды қабылдауы (қолма-қол немесе пошта байланысы арқылы), қағаз түрінде өтінішті қабылдауды растау көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкерінің құжаттар пакетін қабылдау күні және уақытын көрсетумен тіркеу туралы көшірмедегі белгі қоюы, кеңсе қызметкерінің тіркеуі, басшылыққа жолдауы - 15 (он бес) минут;
2) басшылықтың қолтаңбасымен құжаттар жауапты құрылымдық бөлімшеге жолданады - 1 (бір) сағат;
3) құрылымдық бөлімшесінің басшысы қабылданған құжаттарды қарастыру үшін жауапты орындаушыны белгілейді - 1 (бір) сағат;
4) жауапты орындаушы:
ұсынылған құжаттарды Стандарттың 9-тармағына сәйкес қарайды;
мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын ресімдейді - 6 (алты) жұмыс күні;

5) визирование проекта результата государственной услуги руководителем структурного подразделения – 1 (один) час;
результат – завизированный проект результата государственной услуги руководителем структурного подразделения;
6) подписание результата государственной услуги руководством и направление ответственному исполнителю – 1 (один) час;
результат – подписанный результат государственной услуги руководством и направление ответственному исполнителю;
7) заверение ответственным исполнителем лицензии, переоформленной лицензии печатью, регистрация лицензии, переоформленной лицензии, либо мотивированного ответа об отказе в журнале и направление для выдачи услугополучателю в канцелярию -1 (один) час;
результат - заверение ответственным исполнителем лицензии, переоформленной лицензии печатью, регистрация лицензии, переоформленной лицензии, либо мотивированного ответа об отказе в журнале и направление для выдачи услугополучателю в канцелярию;
8) выдача сотрудником канцелярии результата государственной услуги - 15 (пятнадцать) минут;
результат - выдача сотрудником канцелярии результата государственной услуги.
Глава 3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) руководитель структурного подразделения услугодателя;
4) ответственный исполнитель структурного подразделения услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) принятие документов при подаче услугополучателем всех необходимых документов (нарочно или посредством почтовой связи), подтверждением принятия заявления в бумажном виде является отметка на его копии о регистрации в канцелярии услугодателя с указанием даты и времени приема пакета документов, регистрация специалистом канцелярии, направление руководству – 15 (пятнадцать) минут;
2) документы с резолюцией руководства направляются в ответственное структурное подразделение - 1 (один) час;
3) руководитель структурного подразделения определяет ответственного исполнителя для рассмотрения принятых документов - 1 (один) час;
4) ответственный исполнитель:
рассматривает представленные документы в соответствии с пунктом 9 Стандарта;
оформляет проект результата государственной услуги – 6 (шесть) рабочих дней;

5) мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасына құрылымдық бөлімшенің басшысы бұрыштама қояды-1 (бір) сағат;
6) мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесіне басшылық қол қояды- 1 (бір) сағат;
7) жауапты орындаушы:
лицензияны немесе қайта ресімделген лицензияны мөрмен растайды, лицензияны немесе қайта ресімделген лицензияны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты журналға тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін кеңсеге жолдайды - 1 (бір) сағат;
8) кеңсе қызметкері мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді - 15 (он бес) минут.
8. Процедуралар бірізділігінің жан-жақты сипаттамасы, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің өзара әрекеті осы Регламенттің қосымшасына сәйкес бизнес-үдерістердің анықтамалығында көрсетілген.
4 – тарау. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызмет автоматтандырылмаған және "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясыарқылы көрсетілмейді.
"Кен іздеушілікке арналған лицензияны беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1 қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес – процестердің анықтамалығы
Қарағанды облысы әкімінің
2019 жылғы "__" _______ № ____
қаулысына 4 қосымша
Күші жойылды деп танылуға жататын Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 55/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3454 нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 5 қарашадағы № 157-158 "Индустриальная Караганда" және 2015 жылғы 5 қарашадағы № 181-182 "Орталық Қазақстан" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 30 қазанында жарияланған);
2. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 55/01 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 94/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4118 нөмірмен тіркелген, 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 10 "Индустриальная Караганда" және 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 10 "Орталық Қазақстан" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 02 ақпанында жарияланған);
3. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 55/01 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 30 мамырдағы № 32/02 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4281 нөмірмен тіркелген, 2017 жылғы 24 маусымдағы № 70 "Индустриальная Караганда" және 2017 жылғы 24 маусымдағы № 69 "Орталық Қазақстан" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 21 маусымында жарияланған);

5) проект результата государственной услуги визируется руководителем структурного подразделения – 1 (один) час;
6) результата государственной услуги подписывается руководством – 1 (один) час;
7) ответственный исполнитель:
заверяет лицензию или переоформленную лицензию печатью, регистрирует лицензию или переоформленную лицензию, либо мотивированный ответ об отказе в журнале и направляет для выдачи услугополучателю в канцелярию - 1 (один) час;
8) сотрудник канцелярии выдает результат государственной услуги услугополучателю -15 (пятнадцать) минут.
8. Подробное описание последовательности процедур, взаимодействий структурных подразделений услугодателя отражается в справочнике бизнес-процессов согласно приложению к настоящему Регламенту.
Глава 4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Государственная услуга неавтоматизированная и не оказывается через Государственную корпорацию "Правительство для граждан".
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача лицензии на старательство"
Справочник бизнес-процессов при оказании государственной услуги
Приложение 4
к постановлению акимата
Карагандинской области
от "___" ________2019 года № _____
Перечень некоторых постановлений акимата Карагандинской области, подлежащих признанию утратившим силу
1. Постановление акимата Карагандинской области от 22 сентября 2015 года № 55/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3454, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 5 ноября 2015 года № 157-158 и "Орталық Қазақстан" от 5 ноября 2015 года № 181-182, в информационно-правовой системе "Әділет" 30 октября 2015 года);
2. Постановление акимата Карагандинской области от 27 декабря 2016 года № 94/02 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 22 сентября 2015 года № 55/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4118, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 26 января 2017 года № 10 и "Орталық Қазақстан" от 26 января 2017 года № 10, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 02 февраля 2017 года);
3. Постановление акимата Карагандинской области от 30 мая 2017 года № 32/02 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 22 сентября 2015 года № 55/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4281, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 24 июня 2017 года № 70 и "Орталық Қазақстан" от 24 июня 2017 года № 69, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 июня 2017 года);

4. "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 55/01 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 63/03 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5058 нөмірмен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 19 желтоқсанында жарияланған).

4. Постановление акимата Карагандинской области от 6 декабря 2018 года № 63/03 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 22 сентября 2015 года № 55/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5058, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 декабря 2018 года).