"2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының ХХ сессиясының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 356 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 451 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 қазанда № 5496 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы ХХ сессиясының №356 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5089 болып тіркелген, 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 145 (22596) "Орталық Қазақстан", 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 145 (22404) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, 2018 жылғы 29 желтоқсандағы электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 251932118 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 60983974 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2452637 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 5777 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 188489730 мың теңге;
2) шығындар – 255417562 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11154570 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 18278300 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7123730 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 73500 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 73500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 14713514 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14713514 мың теңге:
қарыздар түсімдері –17884300 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7198164 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4027378 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение ХХ сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 356 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Карагандинского областного маслихата от 26 сентября 2019 года № 451. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 октября 2019 года № 5496
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХ сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2018 года №356 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5089, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 29 декабря 2018 года № 145 (22596), "Индустриальная Караганда" от 29 декабря 2018 года № 145 (22404), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 декабря 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 251932118 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 60983974 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 2452637 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5777 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 188489730 тыс. тенге;
2) затраты – 255417562 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11154570 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 18278300 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов –7123730 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 73500 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 73500 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 14713514 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14713514 тыс. тенге:
поступление займов – 17884300 тыс. тенге;
погашение займов – 7198164 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4027378 тыс. тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

2 258 759
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 258 759
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 258 759
4
Емханалар
25 614
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
25 614
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
25 614
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
69 846
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
69 846
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
69 846
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 959 050
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 959 050
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
216 933
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
188 106
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 287
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
75 106
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 215
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 470 403
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
17 626 312
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
11 370 742
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 087 827
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
797 163
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 468 195
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
128 351
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
678 143
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2 258 759
253
Управление здравоохранения области
2 258 759
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 258 759
4
Поликлиники
25 614
253
Управление здравоохранения области
25 614
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
25 614
5
Другие виды медицинской помощи
69 846
253
Управление здравоохранения области
69 846
029
Областные базы специального медицинского снабжения
69 846
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 959 050
253
Управление здравоохранения области
4 959 050
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
216 933
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
188 106
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 287
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
75 106
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 215
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 470 403
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
17 626 312
1
Социальное обеспечение
11 370 742
256
Управление координации занятости и социальных программ области
9 087 827
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
797 163
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 468 195
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
128 351
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
678 143
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи

4 895 381
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120 594
261
Облыстың білім басқармасы
2 282 915
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
2 050 024
037
Әлеуметтік сауықтандыру
232 891
2
Әлеуметтiк көмек
1 018 667
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 018 667
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 009 487
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 180
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
5 236 903
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 088 306
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145 052
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 690
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
152
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
127 106
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
18 920
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 238 576
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
27 343
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
632 542
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
46 603
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
34 440
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
125 500
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

4 895 381
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
120 594
261
Управление образования области
2 282 915
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
2 050 024
037
Социальная реабилитация
232 891
2
Социальная помощь
1 018 667
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 018 667
003
Социальная поддержка инвалидов
1 009 487
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
9 180
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
5 236 903
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 088 306
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
145 052
007
Капитальные расходы государственного органа
4 690
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
152
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
127 106
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
18 920
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 238 576
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
27 343
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
632 542
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
46 603
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
34 440
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
125 500
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

1 288 645
145
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
398 737
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 113
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 113
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
120 484
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
120 484
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
25 160 282
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 343 940
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 343 940
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 711 235
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 906 855
063
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бұзылу аймақтарынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын үйлер мен жатақханалар құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері
1 956 647
097
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 769 203
2
Коммуналдық шаруашылық
14 816 342
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
14 816 342
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140 090
004
Елдi мекендердi газдандыру
28 864
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 255
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 397 332
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 553 712
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
720 273
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
900 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 068 546
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 256 270
129
Түркістан облысы Арыс қаласындағы төтенше жағдайлардың салдарын жою бойынша ағымдағы іс-шаралар өткізу

1 288 645
145
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам для предоставления жилищных сертификатов как социальная помощь
398 737
263
Управление внутренней политики области
28 113
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 113
270
Управление по инспекции труда области
120 484
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
120 484
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
25 160 282
1
Жилищное хозяйство
10 343 940
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 343 940
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 711 235
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 906 855
063
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения
1 956 647
097
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
2 769 203
2
Коммунальное хозяйство
14 816 342
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
14 816 342
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
140 090
004
Газификация населенных пунктов
28 864
005
Капитальные расходы государственного органа
1 255
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
4 397 332
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4 553 712
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
720 273
038
Развитие коммунального хозяйства
900 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 068 546
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 256 270
129
Проведение текущих мероприятий по ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в городе Арысь Туркестанской области

9 368
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
386 896
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
136 035
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
431 857
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
172 966
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
258 891
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
3 209 549
1
Отын және энергетика
809 549
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
809 549
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
288 343
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
388 640
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
132 566
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
2 400 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 400 000
070
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 400 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
17 542 712
1
Ауыл шаруашылығы
16 553 769
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
16 293 116
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130 164
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
487 891
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
195 895
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 044
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
15 671
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
989 177
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
50 995
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5 238
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
375 086
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу

9 368
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
386 896
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
136 035
283
Управление по вопросам молодежной политики области
431 857
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
172 966
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
258 891
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
3 209 549
1
Топливо и энергетика
809 549
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
809 549
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
288 343
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
388 640
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
132 566
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
2 400 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 400 000
070
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие газотранспортной системы
2 400 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
17 542 712
1
Сельское хозяйство
16 553 769
255
Управление сельского хозяйства области
16 293 116
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
130 164
002
Поддержка семеноводства
487 891
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
195 895
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 044
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
15 671
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
989 177
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
50 995
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5 238
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
375 086
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях

5 089 799
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
22 076
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
4 829 492
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
151 417
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
163 931
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 085 127
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
99 920
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
3 725
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
444 198
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
151 270
719
Облыстың ветеринария басқармасы
260 653
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 747
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 490
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
69 006
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
4 537
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 873
2
Су шаруашылығы
74 857
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
74 857
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

5 089 799
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
22 076
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 829 492
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
151 417
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
163 931
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 085 127
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
99 920
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
3 725
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
444 198
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
151 270
719
Управление ветеринарии области
260 653
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
68 747
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 490
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
69 006
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
4 537
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114 873
2
Водное хозяйство
74 857
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
74 857
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности

002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 264 037
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 661 206
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
689 199
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 373 571
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
861 026
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
7 398 041
4
Әуе көлiгi
198 883
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
198 883
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
198 883
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
7 327 149
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 327 149
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 253
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
2 007 870
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
34 110
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 195 916
13
Басқалар
19 913 313
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 933 862
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2 042 038
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 614
005
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
28 000
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
68 307
008
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 449 268
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
221 667
027
027 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
164 182
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
27 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
891 824
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi

002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 264 037
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 661 206
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
689 199
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 373 571
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
861 026
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
7 398 041
4
Воздушный транспорт
198 883
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
198 883
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
198 883
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
7 327 149
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 327 149
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
89 253
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
2 007 870
011
Капитальные расходы государственного органа
34 110
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5 195 916
13
Прочие
19 913 313
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 933 862
275
Управление предпринимательства области
2 042 038
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
83 614
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
28 000
006
Поддержка предпринимательской деятельности
68 307
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 449 268
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
221 667
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
164 182
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
27 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
891 824
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"

891 824
9
Басқалар
16 979 451
257
Облыстың қаржы басқармасы
14 178 470
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
4 512
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 632 786
064
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
40 000
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
501 172
261
Облыстың білім басқармасы
161 821
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
161 821
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
512 300
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
512 300
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
239 155
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
202 956
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
36 199
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 735 690
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
266 870
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 468 820
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы

891 824
9
Прочие
16 979 451
257
Управление финансов области
14 178 470
012
Резерв местного исполнительного органа области
4 512
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
13 632 786
064
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
40 000
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
501 172
261
Управление образования области
161 821
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
161 821
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
512 300
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
512 300
273
Управление культуры, архивов и документации области
239 155
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
202 956
052
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
36 199
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 735 690
058
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
266 870
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
1 468 820
285
Управление физической культуры и спорта области

152 015
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
152 015
14
Борышқа қызмет көрсету
189 663
1
Борышқа қызмет көрсету
189 663
257
Облыстың қаржы басқармасы
189 663
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
36 437
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
153 226
15
Трансферттер
61 948 470
1
Трансферттер
61 948 470
257
Облыстың қаржы басқармасы
61 948 470
007
Субвенциялар
52 880 083
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
109 280
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
5 560 886
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 398 077
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
122
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
22
III. Таза бюджеттік кредиттеу
11 154 570
Бюджеттік кредиттер
18 278 300
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
394 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
394 000
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
394 000
146
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру үшін кредиттеу
394 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 167 946
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 167 946
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 000 326
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
5 000 326
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 167 620
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
5 167 620
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

152 015
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
152 015
14
Обслуживание долга
189 663
1
Обслуживание долга
189 663
257
Управление финансов области
189 663
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
36 437
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
153 226
15
Трансферты
61 948 470
1
Трансферты
61 948 470
257
Управление финансов области
61 948 470
007
Субвенции
52 880 083
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
109 280
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
5 560 886
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
3 398 077
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
122
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
22
III. Чистое бюджетное кредитование
11 154 570
Бюджетные кредиты
18 278 300
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
394 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
394 000
256
Управление координации занятости и социальных программ области
394 000
146
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для предоставления жилищных сертификатов как социальная поддержка в виде бюджетного кредита
394 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 167 946
1
Жилищное хозяйство
10 167 946
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 000 326
046
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
5 000 326
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 167 620
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
5 167 620
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

4 031 345
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
161 821
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
8 299 602
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 583 655
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
1 282 628
Өнімді жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде халықты жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне көрсетілетін қызметтер аутсорсингіне
6 017
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
4 895 381
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
120 594
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
632 542
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
2 238 576
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
9 180
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге
398 737
Дене шынықтыру және спорт басқармасы
217 110
Спорт ұйымдарының ағымдағы шығындарына
65 095
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
152 015
Мәдениет, мұрағат және құжаттама басқармасы
338 991
Мәдени мекемелердің ағымдағы шығыстары және жөндеу жүргізуге
136 035
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
202 956
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 335 416
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
2 064 041
Көп пәтерлі тұрғын-үйлердегі энергетикалық аудитті жүргізуге
4 505
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
266 870
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 569 242
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекен көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
5 195 916
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға

4 031 345
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
161 821
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
8 299 602
Управление координации занятости и социальных программ области
9 583 655
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям в рамках Государственной программы продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 282 628
На аутсорсинг услуг частным агенствам занятости населения в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
6 017
На выплату государственной адресной социальной помощи
4 895 381
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
120 594
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
632 542
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 238 576
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
9 180
Для предоставления жилищных сертификатов как социальная помощь
398 737
Управление физической культуры и спорта области
217 110
На текущие расходы организаций спорта
65 095
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
152 015
Управление культуры, архивов и документации области
338 991
На текущие расходы и проведение ремонта организаций культуры
136 035
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
202 956
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 335 416
На жилищно-коммунальное хозяйство
2 064 041
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
4 505
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
266 870
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 569 242
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
5 195 916
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры

861 026
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
512 300
Облыстың ветеринария басқармасы
114 873
Аса қауіпті инфекциялық аурулармен, ауратын ауыл шаруашылығы жануарларының санитарлық союын жүргізуге мал иелеріне құнын өтеуге
114 873
Облыстың қаржы басқармасы
17 532 035
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
13 632 786
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
501 172
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға
3 398 077
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 819 203
Аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
2 769 203
Бас жоспарларын әзірлеуге
50 000
Нысаналы даму трансферттері:
29 729 162
оның ішінде:
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
13 783 662
Білім объектілерін дамытуға
4 722 526
Спорт объектілерін дамытуға
691 763
Мәдениет объектілерін дамытуға
600 000
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
2 906 855
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
2 711 235
Бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй және жатақхана құрылысына
1 956 647
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
194 636
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
689 199
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
689 199
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
15 256 301
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
4 397 332
Ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
4 553 712
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
288 343
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
1 256 270
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
891 824
Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1 468 820
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
2 400 000
Бюджеттік кредиттер
11 353 533
оның ішінде:
Облыстың экономика басқармасы
791 587
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
791 587
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 000 326
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
5 000 326
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
394 000
Түріндегі әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру үшін кредиттеу
394 000
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 167 620
Тұрғын үй жобалауға және салуға
5 167 620

861 026
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
512 300
Управление ветеринарии области
114 873
На возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
114 873
Управление финансов области
17 532 035
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
13 632 786
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
501 172
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
3 398 077
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 819 203
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
2 769 203
На разработку генеральных планов
50 000
Целевые трансферты на развитие:
29 729 162
в том числе:
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
13 783 662
На развитие объектов образования
4 722 526
На развитие объектов спорта
691 763
На развитие объектов культуры
600 000
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 906 855
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 711 235
На строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения
1 956 647
На развитие коммунального хозяйства
194 636
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
689 199
На развитие транспортной инфраструктуры
689 199
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
15 256 301
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
4 397 332
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4 553 712
На развитие теплоэнергетической системы
288 343
На развитие коммунального хозяйства
1 256 270
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
891 824
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
1 468 820
На развитие газотранспортной системы
2 400 000
Бюджетные кредиты
11 353 533
в том числе:
Управление экономики области
791 587
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
791 587
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 000 326
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
5 000 326
Управление координации занятости и социальных программ области
394 000
Для предоставления жилищных сертификатов как социальная поддержка в виде бюджетного кредита
394 000
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 167 620
На проектирование и (или) строительство жилья
5 167 620