2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 42/371 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 5626 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78245 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 250 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 77959 мың теңге;
2) шығындар – 78245 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 03.12.2020 № 55/466 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді).
2. 2020-2022 жылдарға арналған Талап ауылдық округінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45493 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 62 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45431 мың теңге;
2) шығындар – 45493 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.

О бюджете сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 27 декабря 2019 года № 42/371. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 декабря 2019 года № 5626. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кенгирского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 78245 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 250 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 77959 тысяч тенге;
2) затраты – 78245 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашения займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 03.12.2020 № 55/466 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Талапского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 45493 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 62 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45431 тысяч тенге;
2) затраты – 45493 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашения займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 03.12.2020 № 55/466 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді).
4. 2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеті түсімдерінің құрамында қалалық бюджеттен ауылдық округтерінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 10 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. 2020 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеті түсімдерінің құрамында қалалық бюджеттен ауылдық округтерінің бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 11 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 03.12.2020 № 55/466 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть в составе поступлений бюджета сельских округов бюджетные субвенции, передаваемые из городского бюджета в бюджеты сельских округов на 2020-2022 годы согласно приложению 10.
5. Учесть в составе поступлений бюджета сельских округов целевые трансферты передаваемые из городского бюджета в бюджеты сельских округов на 2020 год согласно приложению 11.

6. Ауылдық округтер бюджетін атқару үрдісінде еңбек ақы төлеу шығыстары секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.
7. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы С. Ордубаев
Жезқазған қалалық маслихаттың хатшысы С. Медебаев
Жезқазған қалалық
мәслихатының 2020 жылғы 27 желтоқсандағы
XXXXII сессиясының №42/371 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті

6. Установить, что в процессе исполнения бюджета сельских округов не подлежат к секвестру расходы на выплату заработной платы.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Ордубаев
Секретарь Жезказганского городского маслихата С. Медебаев
Приложение 1
к решению XXXXII сессии Жезказганского городского маслихата
от 27 декабря 2019 года №42/371
Бюджет Кенгирского сельского округа на 2020 год