Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы 35 сессиясының № 35/4 "Ақтау кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 39/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 5305 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы 35 сессиясының № 35/4 "Ақтау кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5096 болып тіркелген, 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 1 "Семья" газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 4 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 275 866 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 12 419 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 263 447 мың теңге;
2) шығындар – 287 389 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 11 523 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 11 523 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 11 523 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 1-1 тармағымен толықтырылсын:
"1-1. Ақтау кентінің 2019 жылға арналған бюджетінде 1 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару көзделсін.";
3) 4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение 35 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 35/4 "О бюджете поселка Актау на 2019-2021 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 25 апреля 2019 года № 39/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 апреля 2019 года № 5305. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 35 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 35/4 "О бюджете поселка Актау на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5096, опубликовано в газете "Семья" от 25 января 2019 года №1, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2019 года), следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 275 866 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 12 419 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 263 447 тысяч тенге;
2) затраты - 287 389 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 11 523 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 11 523 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - 11 523 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в бюджете поселка Актау на 2019 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 1 тысяча тенге.";
3) пункт 4 изложить в следующей редакции: