Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының № 34/4 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 қарашадағы № 46/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 желтоқсанда № 5561 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының № 34/4 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5097 болып тіркелген, 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 1 "Семья" газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 4 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 19 186 770 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 12 257 046 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 40 998 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 133 114 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 6 755 612 мың теңге;
2) шығындар – 19 671 808 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – алу 257 536 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 257 536 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 6 068 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 6 068 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 221 434 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 221 434 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 478 970 мың теңге.";
2) 5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2019 жылға арналған қалалық бюджет шығындары құрамында "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 372 153 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
1) Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күнін мерекелеудің жетпіс төрт жылдығына арналған іс-шараларды өткізу шеңберінде біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 74 480 мың теңге;

О внесении изменений в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 34/4 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 25 ноября 2019 года № 46/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 декабря 2019 года № 5561. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 34/4 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5097, опубликовано в газете "Семья" от 25 января 2019 года №1, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2019 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 186 770 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 257 046 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 40 998 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 133 114 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 755 612 тысяч тенге;
2) затраты – 19 671 808 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - минус 257 536 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 257 536 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 6 068 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 6 068 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 221 434 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 221 434 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств - 478 970 тысяч тенге.";
2) пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2019 год по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" - 372 153 тысяч тенге, в том числе:
1) на оказание единовременной социальной помощи в рамках проведения мероприятий, посвященных семьдесят четвертой годовщине празднования Дня Победы в Великой Отечественной войне – 74 480 тысяч тенге;

2) Наурыз мейрамын мерекелеу күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 196 410 мың теңге;
3) өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек көрсетуге – 21 463 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасының Конституциясы күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 32 500 мың теңге;
5) Қазақстан Республикасының Бірінші Президенті күні қарсаңында біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге – 47 300 мың теңге.";
3) 7-тармақ тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2019 жылға арналған калалық бюджет шығындары құрамында Ақтау кентінің бюджетіне 2019 жылға жалпы 87 848 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.";

2) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню празднования Наурыз мейрамы – 196 410 тысяч тенге;
3) на оказание социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации – 21 463 тысяч тенге;
4) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Конституции Республики Казахстан – 32 500 тысяч тенге;
5) на оказание единовременной социальной помощи ко Дню Первого Президента Республики Казахстан – 47 300 тысяч тенге.";
3) пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть в составе расходов городского бюджета на 2019 год целевые текущие трансферты бюджету поселка Актау на 2019 год в общей сумме 87 848 тысяч тенге согласно приложению 5.";