Қалалық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/214 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2019 жылғы 8 мамырдағы № 28/241 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 мамырда № 5340 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/214 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5105 болып тіркелген, 2019 жылғы 04 қаңтардағы № 1-2 "Балқаш өңірі", 2019 жылғы 04 қаңтардағы № 1-2 "Северное Прибалхашье" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2019 жылғы 11 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 10 208 158 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 313 765 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 718 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 536 384 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 307 291 мың теңге;
2) шығындар – 10 935 926 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – алу 138 113 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 138 113 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 589 655 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 589 655 мың теңге:
қарыздар түсімі – 200 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 338 113 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 727 768 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 8-3 тармағымен толықтырылсын:
"8-3. 2019 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында тұрғын үйлерді жобалауға және (немесе) салуға 200 000 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін".
3) көрсетілген шешімнің 1, 4 және 5 қосымшасы осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 25/214 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 8 мая 2019 года № 28/241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 мая 2019 года № 5340. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 26 декабря 2018 года №25/214 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5105, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 04 января 2019 года №1-2, "Северное Прибалхашье" от 04 января 2019 года №1-2, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 11 января 2019 года) следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 208 158 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 313 765 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50 718 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 536 384 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 307 291 тысяч тенге;
2) затраты – 10 935 926 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 138 113 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 138 113 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 589 655 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 589 655 тысяч тенге:
поступление займов – 200 000 тысяч тенге;
погашение займов – 338 113 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 727 768 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 8-3 следующего содержания:
"8-3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2019 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 200 000 тысяч тенге на проектирование и (или) строительство жилья".
3) приложения 1, 4 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложении 1, 2 и 3 к настоящему решению.

1 870 687
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
25 367
Білім беру объектілеріне жөндеу жүргізуге
110 458
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлем
14 000
Әлеуметтік жұмыс бойынша консультанттарды және халықты жұмыспен қамту орталықтарында ассистенттерді енгізуге
2 436
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
37 661
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
27 316
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
72164
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
688561
2019 жылы аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
70035
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
234372
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге
7640
Заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге
81198
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
395969
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
18510
Аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
85000
Қалалық мәслихаттың 2019 жылғы
08 мамырдағы № 28/241 шешіміне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2018 жылғы
26 желтоқсандағы № 25/214 шешіміне
5 қосымша
2019 жылда Гүлшат кентінде іске асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстар
Функционалдық топ
Сомасы, (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Барлығы
33099
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
24299
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
24299
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24 299
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24 132
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
167
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1900
3
Елді-мекендерді көркейту
1900
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 900
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру

1 870 687
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
25 367
На проведение ремонтов объектов образования
110 458
На выплату государственной адресной социальной помощи
14 000
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
2 436
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
37 661
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
27 316
На реализацию мероприятий в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
72164
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
688561
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов на 2019 год
70035
На жилищно-коммунальное хозяйство
234372
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов на 2019 год
7640
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
81198
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
395969
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
18510
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
85000
Приложение 3
к решению городского маслихата
от 08 мая 2019 года № 28/241
Приложение 5
к решению городского маслихата
от 26 декабря 2018 года № 25/214
Расходы по бюджетным программам, реализуемые в поселке Гулшат на 2019 год
Функциональная группа
Сумма, (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего
33099
01
Государственные услуги общего характера
24299
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
24299
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 299
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 132
022
Капитальные расходы государственного органа
167
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1900
3
Благоустройство населенных пунктов
1900
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 900
008
Освещение улиц населенных пунктов