Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 16/130 "Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 35/284 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қаңтарда № 5659 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 19/143 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 21.12.2022 № 19/143 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексіне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №16/130 "Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4547 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтардағы №6 "Балқаш өңірі", 2018 жылғы 17 қаңтардағы №5-6 "Северное Прибалхашье" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2018 жылғы 19 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Пшенбаев
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов
Қалалық мәслихаттың 2019
жылғы 25 желтоқсандағы
№35/284 шешіміне
қосымша
Қалалық мәслихаттың 2017
жылғы 21 желтоқсандағы
№16/130 шешіміне
қосымша
Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік

О внесении изменения в решение городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 16/130 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2019 года № 35/284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 января 2020 года № 5659. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2022 года № 19/143
Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 21.12.2022 № 19/143 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Экологическим Кодексом Республики Казахстан от 9 января 2007 года, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2017 года №16/130 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4547, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 17 января 2018 года №6, "Северное Прибалхашье" от 17 января 2018 года №5-6, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 19 января 2018 года) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Пшенбаев
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение к решению
городского маслихата от 25
декабря 2019 года №35/284
Приложение к решению
городского маслихата от 21
декабря 2017 года №16/130
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица