Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы ХХХ сессиясының № 267 "2019 - 2021 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 334 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 желтоқсанда № 5581 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы ХХХ сессиясының № 267 "2019 - 2021 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5141 нөмерімен тіркелген, 2019 жылғы 19 қаңтарда № 3 (938) "Қазыналы өңір" газетінде, 2019 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 410 982 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 147 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 039 мың теңге;
трансферттер түсімі – 387 796 мың теңге;
2) шығындар – 420 961 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 9 979 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 979 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 979 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХХХ сессияның төрағасы Г. Ақаш
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 334 шешіміне
1-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 267 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Жәйрем кентінің бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение ХХХ сессии Каражалского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 267 "О бюджете поселка Жайрем на 2019 - 2021 годы"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 3 декабря 2019 года № 334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 декабря 2019 года № 5581
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХ сессии Каражалского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 267 "О бюджете поселка Жайрем 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5141, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 19 января 2019 № 3 (938), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 410 982 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 147 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 039 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 387 796 тысяч тенге;
2) затраты 420 961 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 9 979 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 979 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 979 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель ХХХХ сессии Г. Ақаш
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 3 декабря 2019 года № 334
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 26 декабря 2018 года № 267
Бюджет поселка Жайрем на 2019 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

11955
3) Таза бюджеттік кредиттеу
0
бюджеттік кредиттер
0
бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
қаржы активтерін сатып алу
0
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5) Бюджет тапшылығы (профициті)
-9979
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
9979
қарыздар түсімі
0
қарыздарды өтеу
0
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
9979
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 334 шешіміне
2-қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 267 шешіміне
4-қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджеттен Жәйрем кентінің бюджетіне жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
157896
Ағымдағы нысаналы трансферттер
157896
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
157896
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
29162
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1194
Материалдық - техникалық базаны нығайту және білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
38577
оның ішінде:
Білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
38577
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
88963
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 334 шешіміне
3–қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 267 шешіміне
5–қосымша
2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
157896
Ағымдағы нысаналы трансферттер
157896
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
157896
001- Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
94556
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
4399
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1194
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
88963
041 - Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
52666
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
14089
Материалдық - техникалық базаны нығайту және білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
38577
оның ішінде:
Білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
38577
003- Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
831
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
831
006 - Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
9843
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
9843

11955
3) Чистое бюджетное кредитование
0
бюджетные кредиты
0
погашение бюджетных кредитов
0
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
приобретение финансовых активов
0
поступления от продажи финансовых активов государства
0
5) Дефицит (профицит) бюджета
-9979
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
9979
поступление займов
0
погашение займов
0
используемые остатки бюджетных средств
9979
Приложение 2
к решению
Каражалского городского маслихата
от 3 декабря 2019 года № 334
Приложение 4
к решению
Каражалского городского маслихата
от 26 декабря 2018 года № 267
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Жайрем на 2019 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
157896
Целевые текущие трансферты
157896
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
157896
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
29162
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1194
На укрепление материально - технической базы и проведение ремонтов объектов образования
38577
в том числе:
Ремонт объектов образования
38577
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
88963
Приложение 3
к решению
Каражалского городского маслихата
от 3 декабря 2019 года № 334
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 26 декабря 2018 года № 267
Распределение целевых трансфертов по бюджетным программам на 2019 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
157896
Целевые текущие трансферты
157896
в том числе:
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
157896
001- Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
94556
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
4399
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1194
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
88963
041- Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
52666
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
14089
На укрепление материально - технической базы и проведение ремонтов объектов образования
38577
в том числе:
Ремонт объектов образования
38577
003 - Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
831
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
831
006 - Поддержка культурно - досуговой работы на местном уровне
9843
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
9843