2020-2022 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 340 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 қаңтарда № 5667 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 844 452 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 678 333 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 037 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 736 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 140 346 мың теңге;
2) шығындар – 6 589 935 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 745 483 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 745 483 мың теңге:
қарыздар түсімі – 560 988 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 184 495 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 19.11.2020 № 434 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2020 жылға арналған облыстық бюджетке, қала бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде ескерілсін:
1) корпоративік табыс салығы бойынша - 100 пайыз;
2) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан – 80 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан - 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан - 100 пайыз;
3) әлеуметтік салық бойынша – 80 пайыз.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 24.02.2020 № 368 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің қарастырылғаны 5 - қосымшаға сәйкес ескерілсін.

О бюджете города Каражал на 2020 - 2022 годы
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2019 года № 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 января 2020 года № 5667. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 834 902 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 684 034 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 450 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 622 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 130 796 тысяч тенге;
2) затраты – 6 516 672 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 295 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2 295 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 681 770 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 681 770 тысяч тенге:
поступление займов – 497 275 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 184 495 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 19.11.2020 № 434 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, в составе поступлений бюджета города на 2020 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что на 2020 год установлены нормативы распределения доходов в областной бюджет, бюджету города в следующих размерах:
1) по корпоративному подоходному налогу – 100 процентов;
2) по индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты – 80 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) по социальному налогу – 80 процентов.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 24.02.2020 № 368 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, в составе расходов бюджета города на 2020 год предусмотрены целевые трансферты администраторам бюджетных программ согласно приложению 5.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 24.02.2020 № 368 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2020 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі – 2 187 658 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2020 жылға арналған қала бюджетінде қалалық бюджеттен Жәйрем кентінің бюджетіне берілетін субвенцияның көлемі – 322 393 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
7. 2020 жылға арналған қала бюджетінде қалалық бюджеттен Шалғы кентінің бюджетіне берілетін субвенцияның көлемі – 33 337 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
8. Қаражал қаласы әкімдігінің 2020 жылға арналған резерві 34 082 мың теңгеде, 6 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 24.02.2020 № 368 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2020 жылға арналған қала бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 24.02.2020 № 368 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме – 2 187 658 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Жайрем в сумме 322 393 тысяч тенге.
7. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Шалгинский в сумме 33 337 тысяч тенге.
8. Утвердить резерв акимата города Каражал на 2020 год на сумму 34 082 тысяч тенге, согласно приложению 6.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 24.02.2020 № 368 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2020 год согласно приложению 7.

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 24.02.2020 № 368 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2020 жылға арналған қалалық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының

Сноска. Пункт 9 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 24.02.2020 № 368 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2020 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 8.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата

1929171
Ағымдағы нысаналы трансферттер
814135
Нысаналы даму трансферттері
1115036
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
814135
Облыстың білім басқармасы
531356
Материалдық - техникалық базаны нығайту және білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
183045
оның ішінде:
Білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
183045
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
3165
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
65700
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
126744
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
114011
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
38691
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
178107
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
4523
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу
97384
оның ішінде:
еңбекақы төлемін жарым-жартылай субсидиялауға
10200
жастар практикасына
8351
жаңа бизнес идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасылардың мүшелері, аз қамтылған еңбекке жарамды мүгедектерге
24113
қоғамдық жұмыстарға
54720
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
4794
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
45363
кепілді әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік жиынтығымен қамтамасыз етуге
24606
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
1437
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
49786
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
49786
оның ішінде:
автомобиль жолдарын орташа жөндеу
49786
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттар басқармасы
11116
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
11116
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
43770
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
43770
Нысаналы даму трансферттері

1929171
Целевые текущие трансферты
814135
Целевые трансферты на развитие
1115036
в том числе:
Целевые текущие трансферты
814135
Управление образования области
531356
На содержание, укрепление материально – технической базы и проведение ремонтов объектов образования
183045
в том числе:
ремонт объектов образования
183045
На доплату за квалификацию категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
3165
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
65700
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
126744
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
114011
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
38691
Управление координации занятости и социальных программ области
178107
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4523
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
97384
в том числе:
на частичное субсидирование заработной платы
10200
на молодежную практику
8351
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
24113
на общественные работы
54720
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
4794
На выплату государственной адресной социальной помощи
45363
На гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово- бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением
24606
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациями и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
1437
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
49786
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
49786
в том числе:
средний ремонт дорог
49786
Управление культуры, архивов и документации области
11116
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
11116
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
43770
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
43770
Целевые трансферты на развитие

1115036
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
651550
Бiлiм беру
188485
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
188485
Қаражал қаласындағы № 1 жалпы орта білім беретін мектебіне қосымша құрылыс салу
188485
Тұрғын үй шаруашылығы
463065
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
63074
Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекен –жайы бойынша орналасқан үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
63074
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, қайта жаңғырту
399991
оның ішінде:
Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекен-жайы бойынша үйді қайта жаңғырту
135670
Қарағанды облысы, Жәйрем кенті, Металлургов көшесі, 37 көп пәтерлі тұрғын үйді қайта жаңғырту
264321
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
463486
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
463486
оның ішінде:
Қаражал қаласының тұтынушылар шекарасына дейін су құбыры желілерін жүргізу, 4 кезек
40000
Қаражал қаласының Ақтай шағын ауданындағы сумен жабдықтау желілерін салу
40000
Қаражал қаласының кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
383486
Қаражал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 340
шешіміне
5-қосымша
2020 жылға арналған қала бюджетінің шығыстарының құрамында бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 19.11.2020 № 434 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
1929171
Ағымдағы нысаналы трансферттер
814135
Нысаналы даму трансферттері
1115036
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
814135
Облыстың білім басқармасы
531356
Материалдық - техникалық базаны нығайту және білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
183045
оның ішінде:
Білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
183045
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
3165
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
65700
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
126744
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
114011
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
38691
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
178107
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға

1115036
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
651550
Образование
188485
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
188485
Строительство пристройки к средней общеобразовательной школе № 1 в городе Каражал
188485
Жилищно-коммунальное хозяйство
463065
в том числе:
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
63074
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к дому по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22
63074
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
399991
в том числе:
Реконструкция дома по адресу: Карагандинская область, город Каражал, 25 квартал, дом 22
135670
Реконструкция многоквартирного жилого дома Карагандинская область, поселок Жайрем, улица Металлургов, дом 37
264321
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
463486
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
463486
в том числе:
Подвод водопроводных сетей до границ потребителей город Каражал, 4 очередь
40000
Строительство водопроводных сетей в микрорайоне Актай города Каражал
40000
Реконструкция канализационных сетей города Каражал, 2 очередь
383486
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 26 декабря 2019 года
№ 340
Распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2020 год
Сноска. Приложение 5– в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 19.11.2020 № 434 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
1929171
Целевые текущие трансферты
814135
Целевые трансферты на развитие
1115036
в том числе:
Целевые текущие трансферты
814135
Отдел образования района (города областного значения)
531356
На содержание, укрепление материально – технической базы и проведение ремонтов объектов образования
183045
в том числе:
ремонт объектов образования
183045
На доплату за квалификацию категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
3165
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
65700
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
126744
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
114011
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
38691
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
178107
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
34082
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
33060
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органның резерві
1022
Қаражал қалалық мәслихатының

012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
34082
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
33060
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
1022
Приложение 7
к решению
Каражалского городского маслихата

2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 340
шешіміне
7-қосымша
2020 жылға арналған қала бюджетін атқару барысында секвестерлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Қаражал қалалық мәслихатының

от 26 декабря 2019 года
№ 340
Перечень бюджетных программ, не подлежащие секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2020 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 8
к решению
Каражалского городского маслихата

2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 340
шешіміне
8-қосымша
2020 жылға арналған қалалық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі, инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 19.11.2020 № 434 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Инвестициялық жобалар:

от 26 декабря 2019 года
№ 340
Перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2020 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ)
Сноска. Приложение 8– в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 19.11.2020 № 434 (вводится в действие с 01.01.2020).
Функциональная группа
сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Инвестиционные проекты

1618924
04
Бiлiм беру
188485
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
188485
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
188485
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
188485
Қаражал қаласындағы № 1 жалпы орта білім беретін мектебіне қосымша құрылыс салу
188485
07
Тұрғын - үй коммуналдық шаруашылық
1430439
1
Тұрғын үй шаруашылығы
808512
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
808512
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
105918
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 5 үй мекен-жайында тұрғын үйдің территориясын аббатандыру мен сыртқы желілерін қайта жаңғырту
24256
Қарағанды облысы, Жәйрем кенті, Металлургов көшесі, 37 үй мекен-жайындағы 90 пәтерлік тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
15986
"Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекен –жайы бойынша орналасқан үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттамаға түзету енгізу
2602
Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекен –жайы бойынша орналасқан үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
63074
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, қайта жаңғырту
702594
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 5 үй мекен-жайы бойынша тұрғын үйді қайта жаңғырту
40000
Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекен-жайы бойынша үйді қайта жаңғырту
135670
Қарағанды облысы, Жәйрем кенті, Металлургов көшесі, 37 көп пәтерлі тұрғын үйді қайта жаңғырту
526876
Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, 25 орам, 4 үй мекен-жайы бойынша үйді қайта жаңғырту
48
2
Коммуналдық шаруашылық
621927
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
621927
017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
621927
Қаражал қаласының тұтынушылар шекарасына дейін су құбыры желілерін жүргізу, 4 кезек
40000
Қаражал қаласының Ақтай шағын ауданындағы сумен жабдықтау желілерін салу
40000
"Қаражал қаласының кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек " жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттамаға түзету енгізу
10
"Жәйрем кентінің кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттамаға түзету енгізу
10
Қаражал қаласының кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек

1618924
04
Образование
188485
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
188485
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
188485
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
188485
Строительство пристройки к средней общеобразовательной школе № 1 в городе Каражал
188485
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1430439
1
Жилищное хозяйство
808512
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
808512
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
105918
Реконсрукция наружных сетей и благоустройство территории жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая дом 5
24256
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 90-квартирному жилому дому по адресу: Карагандинская область, поселок Жайрем, улица Металлургов дом 37
15986
Корректировка проектно сметной документации по объекту: "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к дому по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22"
2602
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к дому по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22
63074
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
702594
Реконструкция жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая дом 5
40000
Реконструкция дома по адресу: Карагандинская область, город Каражал, 25 квартал, дом 22
135670
Реконструкция многоквартирного жилого дома Карагандинская область, поселок Жайрем, улица Металлургов, дом 37
526876
Реконструкция дома по адресу: Карагандинская область, город Каражал, 25 квартал, дом 4
48
2
Коммунальное хозяйство
621927
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
621927
017
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
621927
Подвод водопроводных сетей до границ потребителей город Каражал, 4 очередь
40000
Строительство водопроводных сетей в микрорайоне Актай города Каражал
40000
Корректировка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция канализационных сетей города Каражал,2 очередь"
10
Корректировка проектно-сметной документации по проекту " Реконструкция канализационных сетей поселка Жайрем, 2 очередь"
10
Реконструкция канализационных сетей города Каражал, 2 очередь