Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 360 "2019 - 2021 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2019 жылғы 17 мамырдағы № 398 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 мамырда № 5361 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 360 "2019 – 2021 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5101 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 08 қаңтарда, "Шарайна" газетінің 2019 жылғы 11 қаңтардағы 1 (2346) нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019 – 2021 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 795 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 300 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 43 495 мың теңге;
2) шығындар – 48 635 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 840 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 1 840 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 360 "О бюджете поселка Жезказган на 2019 - 2021 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 17 мая 2019 года № 398. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 мая 2019 года № 5361
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 360 "О бюджете поселка Жезказган на 2019 – 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5101, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 08 января 2019 года, в № 1 (2346) газеты "Шарайна" от 11 января 2019 года.) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жезказган на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 795 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 300 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 43 495 тысяч тенге;
2) затраты – 48 635 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 840 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 840 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;