Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 349 "2019 - 2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2019 жылғы 12 шілдедегі № 423 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 шілдеде № 5410 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 349 "2019 – 2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5092 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 08 қаңтарда, "Шарайна" газетінің 2019 жылғы 11 қаңтардағы 1 (2346) нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019 – 2021 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 977 619 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 268 400 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 32 700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 22 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 10 654 519 мың теңге;
2) шығындар – 14 246 498 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – алу 30 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 238 879 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 238 879 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 349 "О городском бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 12 июля 2019 года № 423. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 июля 2019 года № 5410
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 349 "О городском бюджете на 2019 – 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5092, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 08 января 2019 года, № 1 (2346) газеты "Шарайна" от 11 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 977 619 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 268 400 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 32 700 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 654 519 тысяч тенге;
2) затраты – 14 246 498 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 30 000 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 238 879 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 238 879 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;

441 245
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 396
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
154 360
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
943
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
39 533
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
209 534
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
1 479
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
696 208
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
119 055
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
110 405
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
110 405
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 650
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8 650
2
Әлеуметтiк көмек
494 943
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
484 243
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
163 215
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 250
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
107 605
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 333
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
84 060
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
93 819
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31 961
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 700
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
10 700
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
82 210
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82 210
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 866
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

441 245
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
35 396
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
154 360
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
943
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
39 533
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
209 534
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
1 479
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
696 208
1
Социальное обеспечение
119 055
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
110 405
005
Государственная адресная социальная помощь
110 405
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 650
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8 650
2
Социальная помощь
494 943
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
484 243
002
Программа занятости
163 215
006
Оказание жилищной помощи
2 250
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
107 605
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 333
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
84 060
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
93 819
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31 961
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 700
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
10 700
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
82 210
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
82 210
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52 866
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат