Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 130 "Нысаналы мақсаты мен пайдаланылу режимi бойынша аумақтарды айқындай отырып, Сәтбаев қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 488 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 5615 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 130 "Нысаналы мақсаты мен пайдаланылу режимi бойынша аумақтарды айқындай отырып, Сәтбаев қаласы жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2323 болып тіркелген және 2013 жылғы 10 мамырдағы "Шарайна" № 19 (2054) газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Жанасылова
Сәтбаев қалалық мәслихатының хатшысы Т. Хмилярчук
Сәтбаев қалалық
мәслихатының
2019 жылғы 26
желтоқсандағы
№ 488
шешіміне қосымша
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2013 жылғы 29 наурыздағы
№ 130 шешіміне қосымша
Нысаналы мақсаты мен пайдаланылу режимі бойынша аумақтарды айқындай отырып, Сәтбаев қаласы жерлерін аймақтарға бөлу СХЕМАСЫ
CӘТБАЕВ ҚАЛАСЫ АУМАҒЫНЫҢ ФУНКЦИОНАЛДЫҚ АЙМАҚТАРЫ
Р/н №
Функционалдық аймақтың №-і
Функционалдық аймақтар
1
2
3
1.
I
тұрғын+қоғамдық-іскерлік аймақ
2.
II
шағын және орта бизнестің өндірістік объектілері бар тұрғын аймақ
3.
III
өнеркәсіптік (өндірістік) аймақ
4.
IV
парктер, гүлзарлар аймағы
5.
V
инженерлік және көлік инфрақұрылымы аймағы
6.
VI
режимдік аумақтар аймағы
7.
VII
бағбандық қоғамдар аймағы
8.
VIII
арнайы мақсаттағы аумақтар аймағы
9.
IX
су объектілері аймағы
10.
X
тарихи-мәдени мұра ескерткіштерінің аймағы
11.
XI
бүлінген жерлер аймағы
12.
XII
қоныс аудартуға жататын аймақ
13.
XIII
қала тұрғындарын ауыл шаруашылығы өнімімен қамтамасыз ету жөніндегі әлеуметтік бағдарламаларды жүзеге асыруға арналған ауыл шаруашылығында пайдаланылатын аймақ
14.
XIV
ауыл шаруашылығына пайдаланылатын, резервтегі және өзге де қала құрылысы қызметіне тартылмаған жер аймағы

О внесении изменения в решение Сатпаевского городского маслихата от 29 марта 2013 года № 130 "Об утверждении схемы зонирования земель города Сатпаев с определением территорий по целевому назначению и режиму использования"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2019 года № 488. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 декабря 2019 года № 5615
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 29 марта 2013 года № 130 "Об утверждении схемы зонирования земель города Сатпаев с определением территорий по целевому назначению и режиму использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2323 и опубликовано в газете "Шарайна" от 10 мая 2013 года № 19 (2054)) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Жанасылова
Секретарь Сатпаевского городского маслихата Т. Хмилярчук
Приложение
к решению
Сатпаевского городского
маслихата
от 26 декабря 2019 года
№ 488
Приложение
к решению Сатпаевского
городского маслихата
от 29 марта 2013 года № 130
СХЕМА зонирования земель города Сатпаев с определением территорий по целевому назначению и режиму использования
ФУНКЦИОНАЛЬНЫЕ ЗОНЫ ТЕРРИТОРИИ ГОРОДА САТПАЕВ
№ п/п
№ функциональной зоны
Функциональные зоны
1
2
3
1.
I
жилая+общественно-деловая зона
2.
II
жилая зона с производственными объектами малого и среднего бизнеса
3.
III
промышленная (производственная) зона
4.
IV
зона парков, скверов
5.
V
зона инженерной и транспортной инфраструктур
6.
VI
зона режимных территорий
7.
VII
зона садоводческих обществ
8.
VIII
зона территорий специального назначения
9.
IX
зона водных объектов
10.
X
зона памятников историко-культурного наследия
11.
XI
зона нарушенных земель
12.
XII
зона подлежащая переселению
13.
XIII
зона сельскохозяйственного использования для реализации социальных программ по обеспечению городского населения сельскохозяйственной продукцией
14.
XIV
зона сельскохозяйственного использования, резервных и иных, не вовлеченных в градостроительную деятельность