Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беретін коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жүзеге асыратын білім беру қызметтерінің бағаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 31 қазандағы № 46/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 қарашада № 5517 болып тіркелді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 63-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарын, "Тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуден түсетін ақша өз иелігінде қалатын мемлекеттік білім беру мекемелерінің оларды өткізу бойынша ақылы қызмет түрлерін көрсетуі және олардың тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуден түскен ақшаны жұмсауы қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 24 қазандағы № 541 бұйрығын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16899 болып тіркелді) басшылыққа ала отырып, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, мектепке дейінгі тәрбие мен білім беретін коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жүзеге асыратын білім беру қызметтерінің бағалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің орынбасары Ералы Серикович Оспановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Е. Темирханов
Саран қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "___" ______
№ ___ қаулысына қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беретін коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жүзеге асыратын білім беру қызметтерінің бағалары
Мектепке дейінгі тәрбие және білім беру ұйымының атауы
Көрсетілетін ақылы білім беру қызметтерінің (үйірмелердің) тізбесі
Айына өтетін сабақтар саны, 1 үйірмеге
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына ата-ана төлем ақысының көлемі (теңге), 1 үйірмеге
1
"Саран қаласы әкімдігінің "Саран қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аленушка" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1. "Қызықты ағылшын"
2. "Робот техникасы"
3. "Крутая наука"
4. "Хореография"
5. "Мектеп жасына дейінгі салауатты бала" (сауықтыру гимнастикасы, фитбол, каратэ-до, таэкван-до)
6. "Тілашар"
7. "Тілді дамытуды түзету"
8. "Қызықты әліппе"
9. "Қызықты математика"
8 сабақ
1700
2
"Саран қаласы әкімдігінің "Саран қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Березка" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

Об утверждении цен на образовательные услуги, реализуемые коммунальными государственными казенными предприятиями дошкольного воспитания и образования
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 31 октября 2019 года № 46/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 ноября 2019 года № 5517
В соответствии со статьей 63 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", руководствуясь статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 24 октября 2017 года № 541 "Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями образования, деньги от реализации которых остаются в их распоряжении и расходования ими денег от реализации товаров (работ, услуг)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16899), акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить цены на образовательные услуги, реализуемые коммунальными государственными казенными предприятиями дошкольного воспитания и образования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарани Оспанова Ералы Сериковича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сарани Е. Темирханов
Приложение
к постановлению акимата
города Сарани
от "____"_______ 2019 года
№ _____
Цены на образовательные услуги, реализуемые коммунальными государственными казенными предприятиями дошкольного воспитания и образования
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Перечень оказываемых платных образовательных услуг (кружков)
Количество занятий в месяц, на 1 кружок
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге), за 1 кружок
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Аленушка" акимата города Сарани, государственного учреждения "Отдел образования города Сарани"
1. "Занимательный английский"
2. "Робототехника"
3. "Крутая наука"
4. "Хореография"
5. "Здоровый дошкольник" (оздоровительная гимнастика, фитбол, каратэ-до, таэкван-до)
6. "Тілашар"
7. "Коррекция развития речи"
8. "Занимательная азбука"
9. "Занимательная математика"
8 занятий
1700
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Березка" акимата города Сарани, государственного учреждения "Отдел образования города Сарани"

1. "Қызықты ағылшын"
2. "Робот техникасы"
3. "Крутая наука"
4. "Хореография"
5. "Мектеп жасына дейінгі салауатты бала" (сауықтыру гимнастикасы, фитбол, каратэ-до, таэкван-до)
6. "Тілашар"
7. "Тілді дамытуды түзету"
8. "Қызықты әліппе"
9. "Қызықты математика"
8 сабақ
1700
3
"Саран қаласы әкімдігінің, "Саран қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балғын" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1. "Қызықты ағылшын"
2. "Робот техникасы"
3. "Крутая наука"
4. "Хореография"
5. "Мектеп жасына дейінгі салауатты бала" (сауықтыру гимнастикасы, фитбол, каратэ-до, таэкван-до)
6. "Тілашар"
7. "Тілді дамытуды түзету"
8. "Қызықты әліппе"
9. "Қызықты математика"
8 сабақ
1700
4
"Саран қаласы әкімдігінің "Саран қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Колобок" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1. "Қызықты ағылшын"
2. "Робот техникасы"
3. "Крутая наука"
4. "Хореография"
5. "Мектеп жасына дейінгі салауатты бала" (сауықтыру гимнастикасы, фитбол, каратэ-до, таэкван-до)
6. "Тілашар"
7. "Тілді дамытуды түзету"
8. "Қызықты әліппе"
9. "Қызықты математика"
8 сабақ
1700
5
"Саран қаласы әкімдігінің "Саран қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Колокольчик" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1. "Қызықты ағылшын"
2. "Робот техникасы"
3. "Крутая наука"
4. "Хореография"
5. "Мектеп жасына дейінгі салауатты бала" (сауықтыру гимнастикасы, фитбол, каратэ-до, таэкван-до)
6. "Тілашар"
7. "Тілді дамытуды түзету"
8. "Қызықты әліппе"
9. "Қызықты математика"
8 сабақ
1700
6
"Саран қаласы әкімдігінің "Саран қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Малыш" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1. "Қызықты ағылшын"
2. "Робот техникасы"
3. "Крутая наука"
4. "Хореография"
5. "Мектеп жасына дейінгі салауатты бала" (сауықтыру гимнастикасы, фитбол, каратэ-до, таэкван-до)
6. "Тілашар"
7. "Тілді дамытуды түзету"
8. "Қызықты әліппе"
9. "Қызықты математика"
8 сабақ
1700
7
"Саран қаласы әкімдігінің "Саран қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сәуле" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1. "Қызықты ағылшын"
2. "Робот техникасы"
3. "Крутая наука"
4. "Хореография"
5. "Мектеп жасына дейінгі салауатты бала" (сауықтыру гимнастикасы, фитбол, каратэ-до, таэкван-до)
6. "Тілашар"
7. "Тілді дамытуды түзету"
8. "Қызықты әліппе"

1. "Занимательный английский"
2. "Робототехника"
3. "Крутая наука"
4. "Хореография"
5. "Здоровый дошкольник" (оздоровительная гимнастика, фитбол, каратэ-до, таэкван-до)
6. "Тілашар"
7. "Коррекция развития речи"
8. "Занимательная азбука"
9. "Занимательная математика"
8 занятий
1700
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балғын" акимата города Сарани, государственного учреждения "Отдел образования города Сарани"
1. "Занимательный английский"
2. "Робототехника"
3. "Крутая наука"
4. "Хореография"
5. "Здоровый дошкольник" (оздоровительная гимнастика, фитбол, каратэ-до, таэкван-до)
6. "Тілашар"
7. "Коррекция развития речи"
8. "Занимательная азбука"
9. "Занимательная математика"
8 занятий
1700
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Колобок" акимата города Сарани, государственного учреждения "Отдел образования города Сарани"
1. "Занимательный английский"
2. "Робототехника"
3. "Крутая наука"
4. "Хореография"
5. "Здоровый дошкольник" (оздоровительная гимнастика, фитбол, каратэ-до, таэкван-до)
6. "Тілашар"
7. "Коррекция развития речи"
8. "Занимательная азбука"
9. "Занимательная математика"
8 занятий
1700
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Колокольчик" акимата города Сарани, государственного учреждения "Отдел образования города Сарани"
1. "Занимательный английский"
2. "Робототехника"
3. "Крутая наука"
4. "Хореография"
5. "Здоровый дошкольник" (оздоровительная гимнастика, фитбол, каратэ-до, таэкван-до)
6. "Тілашар"
7. "Коррекция развития речи"
8. "Занимательная азбука"
9. "Занимательная математика"
8 занятий
1700
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Малыш" акимата города Сарани, государственного учреждения "Отдел образования города Сарани"
1. "Занимательный английский"
2. "Робототехника"
3. "Крутая наука"
4. "Хореография"
5. "Здоровый дошкольник" (оздоровительная гимнастика, фитбол, каратэ-до, таэкван-до)
6. "Тілашар"
7. "Коррекция развития речи"
8. "Занимательная азбука"
9. "Занимательная математика"
8 занятий
1700
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Сәуле" акимата города Сарани, государственного учреждения "Отдел образования города Сарани"
1. "Занимательный английский"
2. "Робототехника"
3. "Крутая наука"
4. "Хореография"
5. "Здоровый дошкольник" (оздоровительная гимнастика, фитбол, каратэ-до, таэкван-до)
6. "Тілашар"
7. "Коррекция развития речи"
8. "Занимательная азбука"