Шахтинск қалалық маслихатының 2015 жылғы 9 сәуірдегі XXXIII сессиясының № 1115/33 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 1594/29 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қаңтарда № 5151 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 276/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 19.09.2023 № 276/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, қалалық маслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық маслихатының 2015 жылғы 9 сәуірдегі XХXIII сессиясының № 1115/33 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3182 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 15 мамырдағы № 19 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешіммен бекітілген, әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларында:
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Әлеуметтік көмек көрсету үшін атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесі:
1) 15 ақпан – Ауғанстан аумағынан әскерді шығару күні, басқа мемлекеттердiң аумақтарындағы ұрыс қимылдарына қатысушы интернационалист - жауынгерлерді еске алу күні.
2) 9 мамыр – Жеңіс Күні;
3) 6 шілде – Астана күні;
4) 30 тамыз - Қазақстан Республикасының Конституциясы күні;
5) 1 желтоқсан – Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күні.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Сатова
Мәслихат хатшысы Ж. Мамерханова

О внесении изменения в решение XXXIII сессии Шахтинского городского маслихата от 9 апреля 2015 года № 1115/33 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10 января 2019 года № 1594/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 января 2019 года № 5151. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19 сентября 2023 года № 276/5
Сноска. Утратило cилу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19.09.2023 № 276/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХXIII сессии Шахтинского городского маслихата от 9 апреля 2015 года № 1115/33 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3182, опубликовано информационно-правовой системе "Әділет" от 15 мая 2015 года, в газете "Шахтинский вестник" от 15 мая 2015 года № 19), следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Перечень памятных дат и праздничных дней для оказания социальной помощи:
1) 15 февраля - День вывода войск с территории Афганистана, День памяти воинов-интернационалистов - участникам боевых действий на территории других государств;
2) 9 мая – День Победы;
3) 6 июля – День Столицы;
4) 30 августа – День Конституции Республики Казахстан;
5) 1 декабря - День Первого Президента Республики Казахстан.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Сатова
Секретарь маслихата Ж. Мамерханова