Шахтинск қалалық маслихатының 2015 жылғы 9 сәуірдегі XХXIII сессиясының № 1115/33 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 8 мамырдағы № 1619/31 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 мамырда № 5335 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 276/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 19.09.2023 № 276/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, қалалық маслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық маслихатының 2015 жылғы 9 сәуірдегі XХXIII сессиясының № 1115/33 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3182 тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 15 мамырдағы № 19 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларында:
7 тармақтың 15) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"15) Шахтинск қаласы мен іргелес Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінде мектепке дейінгі білім беру мекемелерінде тәрбиеленетін және оқитын балалары бар көпбалалы отбасылар;";
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Әлеуметтік көмектің өлшем шегі - 130 айлық есептік көрсеткіштен аспайды.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Каржасов
Мәслихат хатшысы Ж. Мамерханова

О внесении изменений в решение XХXIII сессии Шахтинского городского маслихата от 9 апреля 2015 года № 1115/33 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 8 мая 2019 года № 1619/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 мая 2019 года № 5335. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19 сентября 2023 года № 276/5
Сноска. Утратило cилу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19.09.2023 № 276/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХXIII сессии Шахтинского городского маслихата от 9 апреля 2015 года № 1115/33 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3182, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 15 мая 2015 года, в газете "Шахтинский вестник" от 15 мая 2015 года № 19), следующее изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
в пункте 7 подпункт 15) изложить в новой редакции:
"15) многодетные семьи, имеющие детей воспитывающихся и обучающихся в дошкольных организациях образования города Шахтинска и прилегающих поселков Долинка, Новодолинский, Шахан;";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Предельный размер социальной помощи – не более 130 месячных расчетных показателей.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Каржасов
Секретарь маслихата Ж. Мамерханова