Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XХVIII сессиясының № 1576/28 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 8 мамырдағы № 1617/31 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 мамырда № 5350 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XХVIII сессиясының № 1576/28 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5102 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 9 қаңтарда, 2019 жылғы 22 ақпандағы № 7 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 076 464 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 227 051 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18 425 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 86 720 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 6 744 268 мың теңге;
2) шығындар – 8 174 133 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - минус 30 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – минус 9 864 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 9 864 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 57 805 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 57 805 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 000 мың теңге;

О внесении изменений в решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 1576/28 "О городском бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 8 мая 2019 года № 1617/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 мая 2019 года № 5350. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 1576/28 "О городском бюджете на 2019 – 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5102, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 9 января 2019 года, в газете "Шахтинский вестник" № 7 от 22 февраля 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 076 464 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 227 051 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 18 425 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 86 720 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 744 268 тысяч тенге;
2) затраты – 8 174 133 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 30 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 9 864 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 9 864 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 57 805 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 805 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 30 000 тысяч тенге;

2616419
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2052031
Нысаналы даму трансферттері
564388
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2052031
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
421913
Негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
292732
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
8303
Білім беру объектілерін күтіп-ұстауға және жөндеу жүргізуге
120878
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
642261
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
635987
Облыстың құрылыс басқармасы
99 111
Көпбалалы аз қамтылған отбасыларға тұрғын үй сатып алу
99 111
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге
6274
Облыстың ветеринария басқармасы
800
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
800
Облыстың экономика басқармасы
742520
Шектеулі еңбекақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты жекелеген санаттағы азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазынашылық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақыны арттыруға
479861
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
20534
Жоғары тұрған бюджеттің шығыстарының орнын толтыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
242125
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
145426
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
88525
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
20550
Әлеуметтік жұмыс бойынша консультанттарды және халықты жұмыспен қамту орталықтарында ассистенттерді енгізуге
2351
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
34000
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
564388
оның ішінде:
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
564388
Шахтинск қаласы Шахан кентінде қазандық және жылу тораптары құрылысы салу
564388
Шахтинск қалалық мәслихаттың
2019 жылғы 8 мамырдағы XXXI сессиясының
№ 1617/31 шешіміне
3 қосымша
Шахтинск қалалық мәслихаттың
26 желтоқсандағы XXVIII сессиясының
№ 1576/28 шешіміне
5 қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы
2616419
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2052031
Нысаналы даму трансферттері
564388
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2052031
оның ішінде:
Шектеулі еңбекақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты жекелеген санаттағы азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазынашылық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақыны арттыруға
479861
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
20534
Жоғары тұрған бюджеттің шығыстарының орнын толтыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлуге
242125
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
421913
Негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
292732
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8303
Білім беру объектілерін күтіп-ұстауға және жөндеу жүргізуге
120878
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
741372
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына
635987
Көпбалалы аз қамтылған отбасыларға тұрғын үй сатып алу
99 111
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге
6274
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
800
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
800
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
145426
Еңбек нарығын дамытуға нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға
88525
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
20550
Әлеуметтік жұмыс бойынша консультанттарды және халықты жұмыспен қамту орталықтарында ассистенттерді енгізуге
2351
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
34000
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
564388
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
564388
Шахтинск қаласы Шахан кентінде қазандық және жылу тораптары құрылысы салу
564388

2616419
в том числе:
Целевые текущие трансферты
2052031
Целевые трансферты на развитие
564388
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
2052031
в том числе:
Управление образования области
421913
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
292732
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
8303
На содержание и проведение ремонтов объектов образования
120878
Управление энергетики и жилищно- коммунального хозяйства области
642261
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
635987
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
6274
Управление строительства области
99111
На приобретение жилья для малообеспеченных многодетных семей
99111
Управление ветеринарии области
800
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
800
Управление экономики области
742 520
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
479 861
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
20 534
Распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
242 125
Управление координации занятости и социальных программ области
145 426
На развитие рынка труда, в рамках реализации Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
88 525
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
20550
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
2351
На выплату государственной адресной социальной помощи
34000
Целевые трансферты на развитие:
564 388
в том числе:
Управление энергетики и жилищно- коммунального хозяйства области
564 388
Строительство котельной и тепловых сетей в поселке Шахан г. Шахтинск Карагандинской области
564 388
Приложение 3
к решению XXXI сессии Шахтинского городского
маслихата от 8 мая 2019 года № 1617/31
Приложение 5
к решению XXVIII сессии Шахтинского городского
маслихата от 26 декабря 2018 года № 1576/28
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2019 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
2616419
в том числе:
Целевые текущие трансферты
2052031
Целевые трансферты на развитие
564388
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
2052031
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
479861
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
20534
Распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
242 125
Отдел образования района (города областного значения)
421913
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
292732
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
8303
На содержание и проведение ремонтов объектов образования
120878
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
741372
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
635987
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
6274
На приобретение жилья для малообеспеченных многодетных семей
99111
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
800
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
800
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
145426
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
88525
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
20550
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
2351
На выплату государственной адресной социальной помощи
34000
Целевые трансферты на развитие:
564 388
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
564 388
Строительство котельной и тепловых сетей в поселке Шахан г. Шахтинск Карагандинской области
564 388