Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XХVIII сессиясының № 1576/28 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 1667/36 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 желтоқсанда № 5607 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы XХVIII сессиясының № 1576/28"2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5102 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 9 қаңтарда, 2019 жылғы 22 ақпандағы № 7 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 258 614 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 370 464 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31 880 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 69 761 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 6 786 509 мың теңге;
2) шығындар - 8 347 083 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - минус 30 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – минус 664 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 9 200 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 9 864 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті ) – минус 57 805 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 57 805 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 87 805 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы С. Пак
Шахтинск қалалық мәслихатының хатшысы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық
мәслихаттың 2019 жылғы
20 желтоқсандағы
36 сессиясының

О внесении изменений в решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 1576/28 "О городском бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 20 декабря 2019 года № 1667/36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 декабря 2019 года № 5607. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XХVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 1576/28 "О городском бюджете на 2019 – 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5102, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 9 января 2019 года, в газете "Шахтинский вестник" № 7 от 22 февраля 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 258 614 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 370 464 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 31 880 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 69 761 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 6 786 509 тысяч тенге;
2) затраты – 8 347 083 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 30 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 664 тысячи тенге
приобретение финансовых активов – 9 200 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 9 864 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 57 805 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 805 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 30 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 87 805 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии С. Пак
Секретарь Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова
Приложение 1 к решению 36 сессии
Шахтинского городского
маслихата
от 20 декабря 2019 года

2 658 660
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2 116 775
Нысаналы даму трансферттері
541 885
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2 116 775
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
375 885
Негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
276 166
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
8 303
Білім беру объектілерін күтіп-ұстауға және жөндеу жүргізуге
91 416
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
637 554
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
635 987
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге
1 567
Облыстың құрылыс басқармасы
99 111
Көпбалалы аз қамтылған отбасыларға тұрғын үй сатып алу
99 111
Облыстың ветеринария басқармасы
752
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
752
Облыстың экономика басқармасы
764 846
Шектеулі еңбекақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты жекелеген санаттағы азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазынашылық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақыны арттыруға
502 187
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
20 534
Жоғары тұрған бюджеттің шығыстарының орнын толтыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
242 125
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
238 627
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
104 312
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
13 545
Әлеуметтік жұмыс бойынша консультанттарды және халықты жұмыспен қамту орталықтарында ассистенттерді енгізуге
2 410
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
118 360
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
541 885
оның ішінде:
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
401 885
Шахтинск қаласы Шахан кентінде қазандық және жылу тораптары құрылысы салу
401 885
Облыстың құрылыс басқармасы
140 000
Шахтинск қаласында денешынықтыру-сауықтыру кешенін салу
140 000
Шахтинск қалалық
мәслихаттың 2019 жылғы
20 желтоқсандағы
36 сессиясының
№ 1667/36 шешіміне
3 қосымша
Шахтинск қалалық
мәслихаттың 2018 жылғы
26 желтоқсандағы
№ 1576/28 шешіміне
5 қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы
2 658 660
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2 116 775
Нысаналы даму трансферттері
541 885
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2 116 775
оның ішінде:
Шектеулі еңбекақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты жекелеген санаттағы азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазынашылық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақыны арттыруға
502 187
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
20 534
Жоғары тұрған бюджеттің шығыстарының орнын толтыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлуге
242 125
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
375 885
Негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
276 166
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 303
Білім беру объектілерін күтіп-ұстауға және жөндеу жүргізуге
91 416
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
736 665
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына
635 987
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге
1 567
Көпбалалы аз қамтылған отбасыларға тұрғын үй сатып алу
99 111
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
752
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
752
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
238 627
Еңбек нарығын дамытуға нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға
104 312
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
13 545
Әлеуметтік жұмыс бойынша консультанттарды және халықты жұмыспен қамту орталықтарында ассистенттерді енгізуге
2 410
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
118 360
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
541 885
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
401 885
Шахтинск қаласы Шахан кентінде қазандық және ылу тораптары құрылысы салу
401 885
Облыстың құрылыс басқармасы
140 000
Шахтинск қаласында денешынықтыру-сауықтыру кешенін салу
140 000

2 658 660
в том числе:
Целевые текущие трансферты
2 116 775
Целевые трансферты на развитие
541 885
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
2 116 775
в том числе:
Управление образования области
375 885
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
276 166
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
8 303
На содержание и проведение ремонтов объектов образования
91 416
Управление энергетики и жилищно- коммунального хозяйства области
637 554
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
635 987
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 567
Управление строительства области
99 111
На приобретение жилья для малообеспеченных многодетных семей
99 111
Управление ветеринарии области
752
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
752
Управление экономики области
764 846
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
502 187
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
20 534
Распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
242 125
Управление координации занятости и социальных программ области
238 627
На развитие рынка труда, в рамках реализации Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
104 312
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
13 545
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
2 410
На выплату государственной адресной социальной помощи
118 360
Целевые трансферты на развитие:
541 885
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
401 885
Строительство котельной и тепловых сетей в поселке Шахан г. Шахтинск Карагандинской области
401 885
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
140 000
Cтроительство физкультурно-оздоровительного комплекса в городе Шахтинске
140 000
Приложение 3 к решению 36 сессии
Шахтинского городского
маслихата
от 20 декабря 2019 года
№ 1667/36
Приложение 5 к решению
Шахтинского городского
маслихата
от "26" декабря 2018 года
№ 1576/28
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
2 658 660
в том числе:
Целевые текущие трансферты
2 116 775
Целевые трансферты на развитие
541 885
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
2 116 775
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
502 187
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
20 534
Распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
242 125
Отдел образования района (города областного значения)
375 885
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
276 166
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
8 303
На содержание и проведение ремонтов объектов образования
91 416
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
736 665
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
635 987
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 567
На приобретение жилья для малообеспеченных многодетных семей
99 111
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
752
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
752
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
238 627
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
104 312
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
13 545
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
2 410
На выплату государственной адресной социальной помощи
118 360
Целевые трансферты на развитие:
541 885
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
401 885
Строительство котельной и тепловых сетей в поселке Шахан г. Шахтинск Карагандинской области
401 885
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
140 000
Cтроительство физкультурно-оздоровительного комплекса в городе Шахтинске
140 000