2020-2022 жылдарға арналған Шахтинск аймағындағы кенттер бюджеті туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1691/37 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 5644 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Шахтинск аймағындағы кенттер бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 448 905 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 36 837 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 412 029 мың теңге;
2) шығындар - 660 844 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) - минус 211 939 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 211 939 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 175 732 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 36 207 мың теңге
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 06.11.2020 № 1769/43 (01.01.2020 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. Шахтинск аймағындағы кенттер кірістерін келесі көздер бойынша бекітілсін:
жеке табыс салығы;
мүлiкке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлiк құралдарына салынатын салық.

О бюджете поселков Шахтинского региона на 2020 - 2022 годы
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 30 декабря 2019 года № 1691/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 декабря 2019 года № 5644. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселков Шахтинского региона на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 448 905 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 36 837 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 412 029 тысяч тенге;
2) затраты – 660 844 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 211 939 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 211 939 тысяч тенге:
поступление займов – 175 732 тысячи тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36 207 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 06.11.2020 № 1769/43 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить доходы бюджета поселков Шахтинского региона за счет следующих источников:
индивидуального подоходного налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства.

3. 2020 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Шахан кенті (4 қосымша), Долинка кенті (5 қосымша), Новодолинский кенті (6 қосымша) кенттер бюджеттік бағдарламасы бойынша шығындар қарастырылғаны ескерілсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Е. Керимкулов
Шахтинск қалалық мәслихатының хатшысы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық
мәслихатының 2019 жылғы 30

3. Учесть, что в составе бюджета поселков Шахтинского региона на 2020 год предусмотрены доходы и расходы по бюджетным программам поселков Шахан (приложение 4), Долинка (приложение 5), Новодолинский (приложение 6).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Е. Керимкулов
Секретарь Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова
Приложение 1 к решению
Шахтинского городского
маслихата
от 30 декабря 2019 года